Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By adik356
#27748 Wszystko zależy, w jakiej sprawie potrzebujesz pomocy. Niemniej prawnik może chyba bardziej pomóc w większości spraw, zwłaszcza karnych czy cywilnych. Tam gdzie waga ich jest większa. Zobacz sobie jak wybrać dobra kancelarie w publikacjach jednej z lepszych kancelarii w Trójmieście http://cejrowski.pl/ - zacznij od tego, potem szukaj wsparcia u specjalisty w danej dziedzinie prawa.

By szareSzpile
#29051 Wiesz co, a korzystałeś kiedyś może z usług kogoś takiego jak Kancelaria radcowska ? Bo według mnie to się po prostu najbardziej opłaca. Mają pełny wachlarz usług, od rozwodów, po odszkodowania, więc każdy myślę znajdzie tam to, czego akurat potrzebuje.
By Mimichaska
#29383 Jest jeszcze inna opcja:) Zawsze możecie odwiedzić fora prawnicze gdzie również ludzie dokładnie opisują ich sprawy i dokładnie to jak się toczyły. To również może pomóc. Tak samo specjalne portale prawne jak https://kruczek.pl/k/prawo-wlasnosci-intelektualnej/ gdzie publikowane są ciekawostki i praktyczne porady prawne.
By Ondraszkiewicz
#29422 Myslę, że powinna to być chyba kancelaria adwokacka. Ja jakbym miała jakiś problem to na pewno udałabym sie z nim do http://kancelariaea.pl/uslugi mamy już sprawdzone miejsce w rodzinie :) W takich firmach raczej pomagają w każdych sprawach, warto zapoznać się z usługami takich firm zanim wybierzecie się po pomoc. Jednak zazwyczaj pomagają w każdej sytuacji jak już pisałem :)
By mamucia
#29499 Odsyłam do strony https://pewny-prawnik.pl/ :) Możecie poczytać tam o najróżniejszych sytuacjach prawnych i o tym, jak z nich wyjść i co możemy zrobić w danej sytuacji. Jeśli to nie pomoże to bardzo polecam artykuł o tym, jak wybrać odpowiedniego prawnika :)
By Bella89
#30690 Moja znajoma ostatnio wiem, że korzystała z pomocy prawnej Kancelarii WMC https://wmc.com.pl . Miała jakieś problemy w firmie i bez specjalistów nie obeszłoby się tutaj. Całe szczęście, że trafiła do naprawdę kompetentnych osób, które natychmiastowo zareagowały i zajęły się całą sprawą.
By johny5a
#32926 Czy to adwokaci gliwice czy pojedynczy prawnik gliwice to i jedno i drugie znajdziesz w kancelaria adwokacka Gliwice http://www.felkowski.pl/ dzięki tym adwokatom i prawnikom będziesz w stanie wygrać wiele spraw sądowych, Jeżeli potrzebujesz naprawdę dobrych prawników to prawnik gliwice sprawdzi się lepiej niż ktokolwiek inny. Ta kancelaria adwokacka zatrudnia najlepszych prawników i adwokatów w regionie.
By mondrala
#35362 Wszystko zależy od tego do jakiego typu sprawy potrzebujesz człowieka :) Jeżeli chodzi o sprawę karną to polecam Ci zapoznać sie z tym adwokatem https://www.sprawa-karna.pl/ Jest to bardzo dobry adwokat który na pewno poradzi sobie z każdym rodzajem sprawy oskarżenia. Warto sie zapoznać z tą osobą ponieważ zna prawo jak naprawdę mało kto.
By heweea
#36419 to fakt, że zależy do czego potrzebny jest adwokat. Zanim zdecydujesz si ena konkretna kancelarie to sprawdz jakimi sprawami sie zajmują bo prawo jest bardzo obszerne i nie każdy adwokat zajmuje sie wszystkim, W sprawach rodzinnych bardzo dobry jest mecenas Budrewicz. Moja siostra korzystala z jego pomocy przy rozwodzie. Ma super podejscie do klientów, nie ocenia nie krytykuje i zawsze jest po stronie klienta. I co wazne - zawsze wysłucha i doradzi.