Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By stejsi
#36867 No jeżeli ma to być jedynie porada prawna to raczej bez różnicy, ale jeżeli jest taka możliwość, że będziesz potrzebować w późniejszym czasie obrońcy w sądzie to od razu lepiej pójść do adwokata. On od razu zaznajomi się z Twoją sprawą i w razie czego pójdzie do sądu, bo prawnik nie może. No i w sumie tyle. Mogę też Ci doradzić z Bielska-Białej pana mecenasa Mateusza Szymkowiaka, bo zajmuje się różnymi sprawami, w tym rodzinnymi, jak i karnymi.

By kejti
#37001 No właśnie - wszystko zależy od tego, do czego ten prawnik będzie Tobie potrzebny. Polecam zainteresować się też kancelarią Lexstrada z Poznania jeśli macie problemy na przykład z szefem: http://www.lexstrada.pl/. Wszystko co związane z prawem pracy można im zawierzyć :)
By sylwia4012
#37144 Jak już o tym mowa, ja ze swojej strony mogę polecić https://kancelarialexa.pl/ . Jeśli ktoś ma na głowie licytacje komornicze, egzekucje komornicze bądź bankowe warto się z nimi skontaktować. To naprawdę bardzo dobrzy specjaliści, którzy znają się na tym co robią i maja na swoim koncie wiele wygranych spraw dotyczących właśnie ochrony majątku.
By Emis
#37597 To chyba zależy jakiego rodzaju jest sprawa. Mnie akurat potrzebny jest aktualnie jakiś doświadczony prawnik gdańsk, więc jeśli ktoś z was jest z Gdańska lub okolic i może mi kogoś polecić będę wam bardzo wdzięczna za pomoc!
By Amanda
#38966 Na Ranking Adwokatów masz kontakty do prawników i adwokatów którzy specjalizują się w różnej dziedzinie prawa. Można znaleźć poradę prawną za darmo. Mają jasne warunki jeśli chodzi o wynagrodzenie, wiem za co i ile płacisz, sam kontakt jest szybki, na bieżąco masz informację o etapie i stanie sprawy. Szybka,sprawna i skuteczna obsługa!