Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Kammaio
#39812 Może warto zakupić jakiś gadżet reklamowy? Jeśli chcesz pozytywnie zaskoczyć szefa i wykazać się pomysłowością, to polecam Ci zaprojektować oryginalne naklejki wypukłe, na których umieścisz np. logo Waszej firmy. Takim gadżetem można znakować dowolne akcesoria biurowe. Istotne jest również to, że naklejki te wykonane są z wysokiej klasy żywicy poliuretanowej, która nie ściera się i nie blaknie. Taki produkt podłuży Ci więc znacznie dłużej niż standardowe naklejki.
By cleganebowl
#40214 Bardzo podobają mi się nowoczesne aranżacje wnętrz, więc zachęcam was do sprawdzenia mebli tej firmy: https://www.x-home.pl/BIURKA. Mają bardzo ciekawy asortyment, bogaty w różnego rodzaju typy na przykład biurek, więc nie będziecie zawiedzeni. Obsługa telefonicznie bardzo miła i naprawdę zainteresowana tematem - po prostu pomocni. Bardzo mi się to spodobało. Polecam.
By AgaM
#40481 Ja ostatnio kupiłam i często korzystam z takiej mini tablicy, po której pisze się kredą. Jest bardzo przydatna i można na niej zapisywać na bieżąco najważniejsze informacje. :D
By Yen
#41016 A może elektroniczna temperówka do kredek i ołówków z dodatkową funkcją ładowarki :)
By Artetas
#45050 Sam wybór biurka jest bardzo ważny, w szczególności gdy spędzacie dużo czasu przed komputerem. Osoby pracujące w domu, grające w gry komputerowe, powinny zakupić już coś lepszego. Zobaczcie sobie tu biurko gamingowe od https://mobiusdesk.pl/pol_m_Biurka-gamingowe-152.html Ma ono świetny design, także możecie zdecydować się na takie z elektryczną regulacją wysokości.