Dyskusje o prezentach dla mamy
By dama_pik
#12621 Wymyśliłam taki prezent dla mojej Mamy, że pomogę jej rozwinąć jej angielski :) Mama zawsze chciała się zapisać na kurs angielskiego, ale zawsze narzekała, a że to trzeba naprawić odkurzacz, a to remont zrobić łazienki, a to po prostu nie ma pieniędzy. Teraz ja mówię koniec z tymi wymówkami i kurs kupię ja. Szukam jakiejś dobrej szkoły językowej z językiem angielskim w Trójmieście. Proszę o polecenia :)
By biedroska
#12729 Super pomysł, myślę że mama się ucieszy. Fajnie, ze wpadłas na taki nietypowy i nieoklepany pomysl na prezent dla mamy, ja sama nie mogę takiego wymyslec, a moja mama to noga z języków. W trójmmieście polecam Ci sprawdzić sobie Akademię Językową, ja chodziłam do nich w Gdyni na Świętojańskiej.
By pawel54
#15936 Dobry pomysł, ale opłacenie takie kursu tanie nie jest, więc nie każdy zdecyduje się na taki prezent. Tak czy inaczej szkół językowych nie brakuje np. http://redandblue.org.pl/ więc nie powinno być problemu z znalezieniem placówki.
By monaliza13
#16009 Fajny pomysł z tym angielskim. Może i ja o tym pomyślę, ale będę musiała skorzystać z takiej oferty https://kredyt123.pl/
Kredyt to czasami dobry pomysł, by móc realizować marzenia swoje lub bliskich. Jest minimum formalności. Decyzja o przyznaniu kredytu zapada w ciągu 15 minut.
By FranczeskaWil
#25502 Fajna opcja, myślę, że nigdy nie jest za późno na naukę języka. Sama zastanawiałam się nad zapisaniem mojej na taki kurs ale nie dała się przekonać. Znalazłam nawet super szkołę w okolicy https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ mają tam bardzo dużo różnych kursów no i co najwazniejsze to bardzo atrakcyjne zajęcia