Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Vrai
#27607 Sprawdź w Ikei, tam jest pełno takich mebli. Ewentualnie możesz pokusić się sam o zrobienie łózka z europalet, ale to będzie trochę ukłon w stronę stylu rustykalnego.
By salatowiec
#27621 Właśnie nie było w Ikei takiego, jakie chciałem :( Dopiero na https://konsimo.pl/style/scandinavian/l ... wskim.html znalazłem idealne łóżko. Meblowy sklep internetowy Konsimo naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył, łóżko jest przepiękne, wygodne a do tego cena była naprawdę niska ;)
By Arena
#27738 Uwielbiam skandynawski minimalizm, który w połączeniu z funkcjonalnością i wygodą, daje niesamowite efekty we wnętrzach.
Ja szukam inspiracji na blogach meblowych: http://www.alladyn-meble.com.pl/ , gdzie opisują dokładnie, jak urządzić wnętrze, żeby było przytulne oraz jak dbać o meble, żeby służyły latami.
Zdjęcia, którymi są opatrzone takie artykuły to nieocenione źródło inspiracji, często jest też informacja, gdzie można takie zamówić.
By Handsom
#29391 Jeśli ma być w skandynawskm stylu to bym była za tym kontynentalnym z salonu agaty https://www.agatameble.pl/meble/lozka-i-szafki-nocne/lozka/lozka-kontynentalne/manga-set-lozko-160-200-gr2-kiss-graphite66-z-materacem-h3-h4-nogi-aluminium sam kolor juz jest niesamowity... a jaka wygoda! Ogladalismy je z mężem gdy kupowalismy naroznik do salonu - nprawde prezentuje sie przepieknie, a jak sie na nim polozylam... naprawde warto wzwiaza pod rozwage taki model