Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By damiann90
#36054 Wiadomo, że biuro rachunkowe zajmie się księgowością lepiej, ale jeśli firma jest mała, to księgowość można prowadzić samodzielnie - to spora oszczędność. Tu https://wfirma.pl/program-do-faktur-online jest dość dobry program do faktur, można go połączyć z programem księgowym, do zarządzania magazynem itp.

By monikabert90
#36176 Bez względu na to, na które biuro rachunkowe się zdecydujecie, na pewno warto wdrożyć też do firmy systemy, które będą ułatwiały pracę z dokumentami. Systemy takie oferuje na przykład firma Primesoft, z której ofertą można się zapoznać na stronie http://www.primesoft.pl/ Moim zdaniem naprawdę warto się na coś takiego zdecydować, bo może to usprawnić działanie całego Waszego przedsiębiorstwa :)
By Kaczorek8
#36517 A zastanawialiście się kiedyś nad robotyzacją księgowości? Wiedzieliście,że istnieje coś takiego? Mam firmę rodzinną i zastanawiamy się teraz nad robotyzacją tego działu. Uważacie,że t przyszłościowe? Widziałam wiele pozytywnych opinii dotyczących tego tematu. Zastanawiamy się nad skorzystaniem z usług http://pirxon.com/pl/ Czy znacie tę firme?
By johny5a
#37456 Co do biura rachunkowego to polecam Ci sie zainteresować takimi stronami jak na przykład https://mojebiuro24.pl/ Znajdziesz tutaj oprogramowanie które zastąpi dla Ciebie ksiegową czy całe biuro rachunkowe. Ten program jest bardzo łatwy w obsłudze i na pewno sobie z nim poradzisz bez usług biura.
By Nikolll
#39095 Teraz najlepiej chyba jest skorzystać z biura rachunkowego online bardzo przejrzystą i dobrą ofertę ma system https://business-tax.pl/ Oferują kompleksową obsługę księgowości firm, na prostych i jasnych zasadach.