Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Exon
#26073 Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad porzuceniem pracy i rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej. Jestem na etapie przygotowań i w tym momencie frapuje mnie księgowość. Nigdy nie byłam dobra z rachunkowości i trudno mi się w tym wszystkim połapać w związku z czym na pewno będą potrzebowała pomocy biura rachunkowego. Sporo czytałam o systemach rozliczeń księgowości online takich jak oferuje np. https://taxcare.pl i zastanawiam się, czy jest to dobry wybór. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług i jest zadowolony?
By diament
#26191 Dzisiaj można spokojnie samemu prowadzić księgowość swojej firmy. Ten serwis https://wfirma.pl/ umożliwia zarządzanie magazynami, wystawianie faktur, rozliczanie pracowników. Jest to tanie, więc warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem. Fajne jest też to, że mamy przez cały wsparcie specjalistów.
By clinn
#26589 U mnie także za całą księgowość jest odpowiedzialny w moim przypadku bank: https://www.ingksiegowosc.pl Dość długo rozliczałam się sama ale po jakimś czasie wolałam z tego zrezygnować na koszt posiadania czasu wolnego. Koszta nie są wysokie a ja wszelakie cyferki mam z głowy-w życiu trzeba sobie ułatwiać.
By adik356
#28872 Czy księgowością nie lepiej zająć się samodzielnie? Tym bardziej, że nie brakuje programów, które ją uproszczają, a są zdecydowanie tańsze. Można je znaleźć w ofercie http://wfirma.pl/ (istnieje możliwość ich bezpłatnego wypróbowania).
By Fela3
#35865 Ja osobiście korzystałam z usług biura rachunkowego w moim mieście, ale ta opcja przestała mi pasować. Mam wrażenie, że nie otrzymuje wszystkiego za co płacę, ponad to wiele funkcji jest niedostępnych. Znalazłam program do faktur online https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Bardzo zależało mi na integracjo z narzędziem do samodzielniej windykacji należności i taką funkcję tutaj znajdziemy.