Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By wiolonczelistka
#33596 Według mnie to naprawdę świetne rozwiązanie :) Sama korzystam z oferty https://ideaplace.pl/pl/oferta/twoja_firma/ i jestem zadowolona. Podoba mi się przede wszystkim to, że mam dostęp do ogólnodostępnej części biura no i świetny adres rejestracyjny :)

By FranczeskaWil
#36478 Na pewno jest to bardzo atrakcyjna oferta dla wielu zawodów, a obecnie coraz więcej takich firm się zakłada, które nie potrzebują swojego stacjonarnego biura. W firmie http://workingclub.pl możecie liczyć na pomoc przy jego założeniu, a także wynając sobie biuro np. na godziny, na konkretny dzień jak te będzie wam potrzebne
By Marie
#36558 Według mnie to świetne rozwiązanie dla wielu firm/przedsiębiorstw. Obecnie nie ma również większych problemów ze znalezieniem takiego biura - wystarczy zajrzeć chociażby na stronę https://www.cubecentre.com/, gdzie można poczytać o tym, jak dopełnić wszystkich formalności związanych z wynajęciem biura wirtualnego.
By Cabinka
#39303 A nie lepiej mieć swoje własne biuro? Ciekawym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy, która realizuje powierzchnie biurowe od a do zet FIT OUT np. http://totalsec.pl/ W grę wchodzą wszystkie prace remontowo-budowlane, urządzenie, meble biurowe itp. Zajmują się wszystkim i zdejmują to z naszej głowy.