Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Karol87
#49335 Niestety w starszym wieku problemy zwiazane ze stawami,kregoslupem i nie tylko zaczynają się poglebiac. Moj dziadek teraz juz nie chodzi poniewaz za mlodu duzo pracowal na budowie i przeciazal plecy oraz stawy. No i iestesy wraz z wiekiem zaczal byc mniej samodzielny a ja nie moglam sie nim opiekowac caly czas poniewaz pracuje w ciagu dnia i nie ma mnie w domu przez 6-8 godzin. Zdecydowalismy jednak ze w ciagu dnia bedzie przebywal w domu seniora Pod Topolami na opiece dziennej https://podtopolami.eu bo taką też tutaj oferują. Widzialam ze budynek maja dostosowany do potrzeb seniorow - mają windę a to swietna sprawa zwlaszcza ze dziadek porusza sie na wozku. Poza tym rehabilitantow mają pod reka a to dobre rozwiazanie.
By Faint
#49349 Też jestem zdania, że zmiana materaca może pomóc, tutaj polecam zerknąć http://piankowe-materace.pl/ mają porady, które materace są właśnie najlepsze dla kręgosłupa i prawidłowego ułożenia ciała przy spaniu.
By nboss
#50822 A słyszałeś o DMSO? Jest skutecznym preparatem na ból, obrzęki oraz stany zapalne. Myślę, że powinien Ci ulżyć w bólu. Możesz go kupić tutaj https://ichemia.pl/pl/p/DMSO-500ml-Dime ... atura/1058. Oni mają go najtaniej w sieci. Nawet na allegro go za taką cenne nie znajdziesz.