Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Falko
#31658 Witam. Ostatnio zauważyłam, że podczas jedzenia bardzo zimnych rzeczy bardzo bolą mnie zęby. Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu dlatego nie wiem jak bardzo powinnam się nim niepokoić? Myślałam nawet żeby udać się na wizytę: https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/stomatologia/periodontologia-Hi3HqB ale nie wiem czy nie za bardzo panikuję?Czego mogą być to objawy?

By Makati
#36858 Nadwrażliwość szkliwa. Powinnaś bardzo dbać o zęby i dziąsła, nie używając jednak zbyt intensywnie wybielających preparatów- na co dzień pasta regenerująca i obowiązkowo płyn do płukania jamy ustnej. Łagodny i jednocześnie skuteczny jeśli chodzi o usuwanie osadu na zębach (zwłaszcza jeśli pijesz kawę, colę czy też palisz papierosy) jest Listerine, najlepszy dokładnie ten https://www.listerine.pl/ustni-vody/p%C5%82yn-listerine-stay-white choć w drogeriach oraz aptekach na pewno znajdziesz też inne wersje tego płynu. Pastę zaś niech najlepiej poleci stomatolog. Bezpiecznie, na własną rękę możesz też nabyć w aptece żel regenerujący, coś typu Baikadent albo Parodontaks.
By Kaczorek8
#37443 Witam,ja cierpię na nadwrażliwość zębów. Poszukuję dobrego stomatologa,który pomoże mi w dbaniu o moje zęby i szkliwo. Co sądzicie o tym gabinecie https://www.ziemlewski.pl/ ? Z tego co widze mają dobre opinie w Internecie. Znacie jeszcze jakieś gabinety w Gdańsku i okolicach?