Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień
By Devil93
#36416 Witajcie. Wiem, że do tegorocznej Gwiazdki jeszcze długi czas, jednak trzeba mieć już plany na jej spędzenie, jak i pomysły na prezenty. W tym roku postanowiłam inaczej spędzić Boże Narodzenie , zobaczyć jak to jest nie być w rodzinnym domu. Myślę, że wspaniale byłoby spędzić Boże Narodzenie w Jastrzębiej Górze http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie ... 26-12-2018 , gdzie możemy zjeść rodzinną kolację, jak i wspólnie pokolędować, a nawet pójść na dyskotekę z animacjami tancerki.

By BasiaBasia
#36432 Ja Gwiazdkę jak co roku spędzam w gronie najbliższych u mnie w domu. Dlatego już teraz rozglądam się za wyjątkowymi dekoracjami bożonarodzeniowymi. Znalazłam stronę z polskim rękodziełem, gdzie mają fajne ręcznie robione dekoracje do domu i na choinkę https://malafabryczka.pl/kategoria/ozdo ... eniowe/524 Mam nadzieję, wystrój mojego domu zachwyci wszystkich. Już nie mogę doczekać się Świąt.
By Tomaszkowa
#36624 My w tym roku postanowiliśmy trochę odbiec od tradycji, dlatego Boże Narodzenie spędzamy poza domem.
Zwykle, organizowane były wspólne, rodzinne Wigilie, u kolejnych członków rodziny, gdzie zjeżdżali się wszyscy.
W tym roku, planujemy wykupić pakiet w świetnym miejscu: http://www.las-woda.pl/oferta-online/boze-narodzenie-all-131220 i wyjechać w gronie najbliższych.
Nie ukrywam, że to moja inicjatywa, bo chciałabym w tym roku po prostu spędzić ten czas inaczej, bez tej całej krzątaniny, bez zakupów, sprzątania, całej otoczki, która towarzyszy tym świętom. Na pewno będzie mi brakowało rodzinnej atmosfery odrobinę, ale cieszę się, że poznam nowych ludzi, ktoś się mną zajmie, zadba o mój komfort, dobrą atmosferę i super czas.
By monikabert90
#37734 Ja w tym roku na święta przygotowałam dla dzieciaków nie lada niespodziankę. Oprócz tradycyjnych prezentów (zabawki, książki i gry) zamówiłam dla nich na stronie listymikolaja.pl spersonalizowane, świąteczne listy od Świętego Mikołaja :D Jestem przekonana, że dzieci bardzo się ucieszą, bo co roku pytały mnie, dlaczego Święty Mikołaj nie odpisuje na ich listy :) Więc czeka je miłe zaskoczenie :)