Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By aguś1
#32445 Warto przy budowie domu decydować się na praktyczne rozwiązania, które w długofalowym użytkowaniu przyniosą oszczędności. Tutaj https://koszykhydraulika.pl/viessmann-s ... 39,pl.html koniecznie sobie zerknijcie. Myślę, że tego typu system wentylacji ma sens i warto się nad nim zastanowić.

By larama
#32584 Sama budowa nie jest tak ekscytująca jak wykończenia i meblowanie, czy wybieranie dodatków. Ja już jestem właśnie na tym etapie i mogę poszaleć. Zostawię Ci stronę na przyszłość https://www.meblezagrosze.pl/ Skorzystaj a nie pożałujesz. Spory wybór mebli w dobrych cenach. Wiadomo że umeblowanie czasem pochłania sporo kasy. Tu można sporo zaoszczędzić.
By krejzolka
#32632 Mi budowa domu kojarzy się z górą śmieci, gruzu i innych odpadów. Zawsze zastanawiam się, jak to możliwe, skoro coś się buduje, a nie burzy, więc teoretycznie nie powinno być tak dużo śmieci :P Dobrze, że są takie firmy, jak http://tomgruz.com.pl/, które wynajmują kontenery albo worki na gruz i zajmują się ich wywożeniem.
By Bella89
#32793 Przyjdzie również taki czas kiedy będzie trzeba zdecydować się na poszczególne instalacje w domu- grzewcze, wody pitnej, kanalizacyjne. Ja sama nie będę podejmować decyzji w tym zakresie, lecz planuje skontaktować się z firmą https://www.uponor.pl/pl-pl która ma w tym odpowiednie doświadczeni i kompetencje. Oni zajmą się wszelkimi instalacjami u mnie w domu. W ten sposób będę miała pewność, że wszystko zostanie dobrze skontrowane i będzie prosperować bez zarzutu.
By drozka
#33203 A kiedy udało wam się postawić ogrodzenie? My z mężem niestety trochę z tym poczekaliśmy, bo myśleliśmy, że nas po prostu nie stać, ale okazało się, że nie jest tak źle i stanęła dzisiaj podmurówka od https://marciniakogrodzenia.pl/ naokoło działki :D