Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By GreenTea
#17387 Budowa domu to poważna inwestycja, wymagająca użycia profesjonalnych środków i materiałów. Lepiej zainwestować ale za to porządnie, żeby móc się cieszyć pięknym domem bez zbędnych. Dlatego warto zapoznać się z ofertą sklepu Stuk Puk z lampą metalohalogenkową 150w e40, oraz wieloma innymi materiałami i narzędziami budowlanymi gwarantującymi jak najlepszy efekt.
By Marika23
#17691 Czy macie w swoich domach rekuperatory? Z tego co przeczytałam na http://thesslagreen.com rekuperator zapewnia świeże powietrze w domu, ale także odzyskuje ciepło. Rekuperator to także zmniejszone koszty ogrzewania.
By sasza
#18399 A zdecydowaliście się już na posadzki? Pamiętajcie, że to bardzo ważne - im bardziej wytrzymała posadzka, tym na dłużej wystarczy. Ostatnio do łask wracają posadzki żywiczne, właśnie głównie ze względu na swoją wytrzymałość. Poczytajcie o nich tutaj: http://krajowy.biz/firma,posadzkizywicznepl.
By mechal36
#19747 Jeśli budujecie dom, to konieczne jest również zrobienie przyłącza wody, jeżeli jeszcze takiego nie macie. Ja to zleciłem firmie Wodkan z Warszawy. Zrobili mi dobrze i szybko. W ich ofercie jest również budowa i przebudowa zewnętrznej sieci wodno - kanalizacyjnej.
By Belves
#19918 Podstawą przed podjęciem jakichkolwiek kroków w kierunku budowy domu jest odpowiednie rozplanowanie całego procesu. Warto poczytać o doświadczeniach innych ludzi, który przez to przechodzili - ja znalazłam dobry artykuł na ten temat na https://www.budogram.pl/artykuly/czy-warto-rozpoczynac-budowe-domu-na-jesien.
By Princeska
#20496 Trzeba też wcześniej zapoznać się z rodzajami materiałów budowlanych, żeby potem nie tracić czasu na ich wybór. Najlepiej byłoby zobaczyć przykłady zamocowań, które są najczęściej stosowane w budownictwie - pewnie większości z nich będziecie potrzebować, a możecie nie wiedzieć, do jakich materiałów ich używać.
By ivona
#20530 Skoro jesteś na etapie budowy domu to nie zapomnij o rekuperacji. Wymienniki ciepła mocno wpływają na obniżenie kosztów ogrzewania, a jak wiadomo, wszyscy teraz szukają energooszczędnych rozwiązań
By helguzia
#22881 Ja wybrałam na ocieplenie poddasza wełnę mineralną .Słyszałam , że posiada wiele zalet. Nie przepuszcza wilgoci oraz jest odporna i trwała . Dlatego kupiłam z mężem w sklepie , w którym robimy zakupy potrzebne do budowy domu. Myślę , że ofertę mają szeroką i zaskakujące ceny sprawdź ich .