Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Devil93
#53025 Jakoś nie mam zacięcia do budowy, ale staram się, bo już mamy robić montaż kominów . Już, to znaczy po 1,5 roku budowy, ale w sumie nic dziwnego, skoro tak naprawdę raz nam ekipa się posypała, na pozwolenia długo czekaliśmy... Aż, szkoda gadać. Dlatego jestem tak zniechęcona, ale jak już będziemy kończyć, to wszystko się na pewno zmieni.
By ploczen
#54650 Aktualnie jesteśmy na etapie poszukiwania firmy, która zajmuje się profesjonalnie i od dawna przeprowadza badania geotechniczne. Jestem ze śląska i póki co trafiłem na https://www.ggsprojekt.pl/geotechnika/ jednak czy warto zgłosić się właśnie do nich? Co sądzicie na temat GGS Projekt?
By nesy
#54709 Dzień dobry. Jak budowa, to od odpowiedniego projektu trzeba zacząć, prawda? Ja myślę o czymś takim - https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-4 . Dla mnie taka Zosia to bardzo fajny rysunek. I ta wersja najbardziej mi odpowiada. A czy Wam też się podoba? Jak to widzicie?
By michal019
#57877 Przy budowie domu musiałem dokonywać wielu wyborów i decydować o sprawach, o których jeszcze kiedyś nie miałbym pojęcia. Jednym z takich tematów był system izolacji, ktory przeprowadzony z produktami https://crossin.pcc.eu/produkty/ dał mi całkowitą szczelność, która skutkuje komfortem termicznym przez cały rok.
By Devil93
#58230 Widzisz, u mnie też będzie coś od MG Projekt, ale jednak większego. To willa Modena https://www.mgprojekt.com.pl/modena i jestem przekonana, że jej jeszcze nie widziałaś. Mi się podoba całość, a zwłaszcza rzut budynku i podział na pomieszczenia. Dla mnie to będzie idealna sprawa, myślę, że i dla wielu innych rodzin. Zgadzacie się?