Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By mieszjoka
#31358 Hej, czy pracowaliście kiedyś w centrum kontaku? To mit że w call center zarobki są bardzo niskie, ponieważ w większości przypadków możesz liczyć na premię sprzedażową która może znacząco podbić twoje wynagrodzenie. Poza tym większość firm oferuje teraz szeroki zakres szkoleń które mogą się okazać bardzo przydatne na późniejszych etapach kariery
By Yen
#41024 Do wykonywania takiej pracy trzeba mieć na pewno dużo cierpliwości do ludzi :D
By alfabiz
#42363 Ja trochę z drugiej strony, ponieważ jako szef chciałbym podarować swoim pracownikom coś wyjątkowego, poza premiami. Zbliżają się kolejne urodziny naszej firmy i zastanawiam się, czy sesje wizerunkowe dla wszystkich pracowników będą ciekawym pomysłem? Co o tym sądzicie? Każdy dostanie je wywołane na własność, ale pojawią się także jako nowa reklama naszej firmy.
By diament
#45105 Kontakt z klientem jest konieczny i warto zainwestować w program do obsługi call center https://www.cludo.pl/program-call-center/ Wtedy uda się profesjonalnie odpowiadać na pytania klienta i poczuje się on dobrze traktowany przez naszą firmę. Obsługa wpływa na reputację firmy, więc warto o tym pomyśleć.
By dedrick.schultz
#55546 Warto sprawdzić jak obecnie prezentuje się contact center cena https://www.daktela.com/pl/cennik/, ponieważ ta technologia pośredniczy w komunikacji międzyludzkiej. Jest to ośrodek obsługi klienta, tak aby odpowiedzieć na ich wszelkie problemy, zapytania. Jej zakres bywa bardzo zróżnicowany i uzależniony jest od specyfiki danej firmy.