Dyskusje o prezentach na wieczór kawalerski
By monina22
#32459 Jeżeli nie macie czasu to na pewno jest bardzo dobry pomysł na diete. Ja to na razie nie mam pracy, jestem na macierzyńskim więc mogę sobie spokojnie przygotowywać dietetyczne posiłki. Czytam też dużo blogów i for na ten temat. Na stronie Slim-express znalazłam bardzo ciekawy poradnik na temat zdrowego i przyjemnego odchudzania :)
By braga
#34498 Ludzie coraz częściej przez dobór nieodpowiedniej diety chorują na coraz większą ilość chorób. Warto zadbać o siebie i zacząć jeść trochę bardziej zdrowo, jeżeli interesuje was coś takiego, to bez problemu nauczycie się wiele o zdrowiu na https://www.zdrowie.info.pl/najlepsze-k ... e-sloncem/
By Kryswi
#40568 Ja korzystałem z cateringu dietetycznego w zeszłym roku i nie byłem zadowolony, był drogi, dania były bardzo monotonne, często nie był też dostarczany na czas. :oops:
By cleganebowl
#44334 Moim zdaniem naprawdę bardzo fajną ofertę cateringową mają tutaj: http://cateringowy.com/ . W sumie to chyba najbardziej przekonuje mnie różnorodność oferty, bo mają dania na święta, na przykład wielkanocne oraz na imprezy okolicznościowe, typu wesele, polecam wam sprawdzić.