Dyskusje o prezentach na wieczór kawalerski
By leszek87
#51828 Właśnie jestem w trakcie testowania diety pudełkowe, i powiem wam że najlepsze wrażenie jak do tej pory zrobił na mnie ChefBox. Z tego co słyszałem są nowi na rynku Warszawskim, jednak mimo to ich potrawy świetnie smakują. Polecam każdemu! zostawiam link: https://chefbox.pl/gdzie-dzialamy/
By lucyna_12
#51891 Jeśli ciężko trenujecie i chcecie polepszyć swoje wyniki, to polecam poradnie Eat like a champion. Jestem na ich diecie od ponad pół roku i nie zamierzam rezygnować. Dobrze dobrana dieta, na prawdę działa cuda. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://elchampion.pl/
By Karol87
#52254 dla osób z województwa łódzkiego lub okolic polecam kontakt z cateringiem Avocado https://cateringavocado.pl/ - oni oferują aż 5 różnych i zbilansowanych programów dietetycznych - od 1200 do 3000 kcal. Posiłki sa różnorodne, smaczne i pełnowartościowe. Dzięki temu dostarczymy organizmowi zadowalająca ilosć składników odżywczych - poprawi to nasze samopoczucie jak i ogólny stan zdrowia.
By Anka21
#52849 Super opcja. Jeśli macie taką możliwość, to jak najbardziej powinniście wykorzystać potencjał cateringu w swojej diecie. Na podstawie takich firm jak https://www.maczfit.pl/katowice/ świetnie widac, jak w prosty sposób można dzięki temu schudnąć. A na kod MaczGo5 dostajecie do końca tego roku 5% zniżki, co jest mega opcją:)
By PatrycjaM
#54687 Jeżeli chodzi o smaczny i zdrowy catering dietetyczny to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Sport Food Box https://sportfoodbox.pl/ którzy przygotowali różne opcje zarówno Classic Fit, jak i Wege Fit. Dobrze zbilansowane posiłki, różnorodne menu, a do tego obsługa na najwyższym poziomie. W końcu nie muszę gotować i mam w dobrej cenie jedzonko na cały dzień (tym bardziej, że bardzo często uprawiam różnego rodzaju aktywności sportowe). Pozdrawiam :)
By atomek
#59614 Ogólnie samo zdrowe odżywianie jest niezwykle ważne i muszę przyznać, ze ja jestem wielkim zwolennikiem dań rybnych. Właśnie dlatego również bardzo chętnie zaglądam na stronę https://mowisalmon.pl/przepisy/ gdzie za każdym razem mogę znaleźć świetne przepisy na dania z łososia.