Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Pineapple
#26791 Pamiętam że moja żona przed zajściem w ciąże brała http://ovarin.pl/ na wyregulowanie hormonów bo miała z nimi okropny problem :) ale udało się! jak grzecznie się stosowała do zaleceń lekarza. Pamiętam tą radość :)
By pufet
#26798 Dzięki wszystkim za wypowiedzi bo niedługo planujemy żeby żona zaszła w ciąże :)
By hulka
#26809 Pomocy! Jestem w 5 miesiącu, wczoraj podczas szycia skaleczyłam się w palec, trochę pobolało, poleciało trochę krwi, ale generalnie zostawiłam to tak jak było. Dzisiaj rano zobaczyłam na swoim palcu mocne zaczerwienienie i obrzęk w tym samym miejscu! Czy mam biec do lekarza, czy to już panika? Boję się wszelkich zakażeń ze względu na moją małą dzidzię :( Czytam na http://www.beautiful-skin.pl/zastrzal-p ... -wiedziec/ że może to być właśnie zastrzał palca i chyba jakby co nałożę jakiś okład na palec, mam nadzieję że pomoże
By Naczelnik
#26869 A czy ktoś mógłby coś polecić na problemy z bezsennością podczas ciąży? Moja żona ma z tym straszny problem i szukam czegoś co mogłoby jej pomóc :) w sieci znalazłem tylko ten poradnik - http://badaniaciazowe.pl/problemy-ze-sn ... sie-ciazy/ - może znacie jeszcze jakieś strony o tej tematyce? :)
By maksik
#26949 Na początek to tylko kwas foliowy a potem lekarz ginekolog ci poradzi jakie witaminy brać.
By diament
#27499 A przygotowujecie się do samego porodu? Wiadomo, że przez ciążę trzeba zdrowo się odżywiać. A wzmacniacie swój organizm fizycznie pod kątem porodu? Dobre efekty daje wykonywanie takich http://plumbum.com.pl/ ćwiczeń z kulkami Kegla. Sporo kobiet sobie chwali wykonywanie takich ćwiczeń przed porodem.
By Vrai
#27608 Myślę, że przed planowanym zajściem w ciąże dobrze jest zrobić kilka najważniejszych badań i wybrać się do stomatologa. Jeśli ciąża jest nieplanowana, to trzeba jak najszybciej zgłosić się do lekarza i ustalić plan działania.
By sasza
#28798 A słyszałyście kiedykolwiek o badaniach prenatalnych? Warto wybrać się na takie badania, dzięki nim będzie można wykluczyć chociażby wady wrodzone u dziecka. Poczytajcie koniecznie więcej na ten temat na stronie kliniki w Łodzi: http://badanieprenatalne.com/. Uważam, że to naprawdę świetna opcja.