Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By bierendaa
#30131 Na pewno kwas foliowy, jakieś witaminy również. Jednak i tak to wszystko musi Ci lekarz najlepiej powiedzieć. Jak już chcesz szukac pomocy w sieci to polecam takie serwisy specjalistyczne jak https://www.babyboom.pl/ciaza.html Jest tam wszystko co niezbędne na temat ciąży. Ja tam znalazłam wiele praktycznych poradników, ale i także ciekawostek na temat przebiegu ciąży :)
By SaVin9
#30904 Ja już urodziłam, ale jak byłam w ciąży, to bardzo dużą uwagę zwracałam na swoją dietę. Regularnie czytałam bloga http://misme.pl/ i to właśnie z niego dowiedziałam się jaki powinien być jadłospis ciężarnej :) Dzięki temu moje dziecko jest zdrowe i pełne sił!
By sasza
#31347 Bardzo fajną opcją są badania genetyczne w ciąży. Do wyboru mamy różne badania - mniej i bardziej inwazyjne, to do nas należy decyzja, na co się zdecydujemy. Warto trochę bliżej zainteresować się tym tematem - moim zdaniem to ciekawa możliwość.
By Bella89
#32656 Ponoć w czasie ciąży warto stosować https://www.wapteka.pl/myofolic-60-sasz ... olic&poz=0 . MyoFolic to środek wspomagający utrzymanie prawidłowej równowagi hormonalnej. Przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży jak i pozwala utrzymać prawidłowy metabolizm homocysteiny. Myślę, że warto byłoby zapoznać się z nim bliżej.
By KeKuLski
#32691 dziewczyny chociaż nigdy nie zmuszajcie się do poronienia, zawsze jakoś wychowacie dziecko, moja koleżanka zastosowała tabletki poronne, bardzo źle to przeszła .... zobaczcie co może was czekać po tabletce poronnej http://przystanekdieta.pl/co-warto-wied ... poronnych/ nie popełniajcie jej błędu
By zatroskanaja
#32758 Wiecie moim zdaniem do powiększenia rodziny powinno przygotować się oboje partnerów. To co powinna zrobić kobieta wiadomo, ja tylko przypominam o dentyście, bo większość z nas o nim zapomina. A co do panów to powinni pomyśleć o przyjmowaniu https://supramen.pl/ Jest to suplement diety który poprawia jakość nasienia. Zwiększa ilość, wielkość, ruchliwosć, żywotność. Dzięki temu suplementowi zajście w ciążę jest łatwiejsze. Powinno się go przyjmować min 3 m-ce.
By wiolasa
#32787 A jak ja starałam się z mężem o dziecko, to dostałam od niego w prezencie taki żel- https://eapteka.pl/conceive-plus-nawilz ... -100001361 :) Początkowo nie wiedziałam o co mu chodzi i w sumie po co nam to, ale okazało się, że on dobrze wiedział czego nam potrzeba :) Taki żel skutecznie pomaga zajść w ciążę, bo przedłuża żywotność plemników. No a poza tym zwiększa przyjemność podczas seksu :
By aleksandra12
#32841 Czy któraś z was podczas ciąży miała wykonywane badanie moczu, w którym wykryto ketony? Bardzo się niepokoję, ponieważ jak się okazuje, obecność ketonów w moczu może zagrażać zdrowiu matki, jak i dziecka. Jeśli jesteście ciekawi tego tematu równie mocno, jak ja, to polecam wam przeczytać ten artykuł https://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza- ... u-w-ciazy/ . Jest bardzo treściwy, rzetelny i wyczerpujący. Udało mi się znaleźć w nim odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.