Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By adik356
#33939 W ciąży trzeba robić wiele badań, ale poza tymi regularnymi najdroższe są te nie obowiązkowe, które dają nam pewność, że wszystko z maluszkiem jest w porządku. Na stronie: https://www.gyncentrum.pl/badania-prenatalne można wyczytać więcej na temat tego typu badań, oraz dowiedzieć się gdzie można je wykonać. Dodatkowo jest tutaj przydatna informacja na temat tego, komu należą się bezpłatne badania.
By krejzolka
#34033 Kiedy moja siostra była w ciąży, bardzo cierpiała z powodu bólu pleców i dlatego, że się nie mogła wyspać. Dopiero, kiedy w jej łóżku pojawiła się poduszka ciążowa, to odetchnęła z ulgą. Powiedziała, że ten zakup to był strzał w 10! W końcu mogła znaleźć sobie wygodną pozycję do spania i dzięki temu jej kręgosłup odpoczywał.
By mondrala
#34044 Jeżeli chodzi o ciąże to polecam wam informacji szukać na wielu ciekawych portalach tematycznych takich jak ten http://www.etapyciazy.pl/szczepienia-ko ... -je-robic/ jest tutaj wiele ciekawych informacjo dotyczących całej ciąży jak i tego co wolno a co jest zabronione. Znajdziesz tutaj równiez informacje na temat szczepień oraz leczenia różnych chorób. Warto znaleźć chwilę czasu na przewertowanie tego portalu w celu znalezienia wielu cennych informacji.
By erika
#34574 Powiem Wam szczerze, że zaczynam się już troszkę stresować. Wczoraj znalazłam ciekawy blog dla mam: http://www.bedziedziecko.pl/ Staram się wyszukiwać różne porady w internecie żeby później mieć pewność, iż postępuję z moim maluszkiem właściwe. A wy macie może jakieś cenne wskazówki dla przyszłej mamy?
By johny5a
#35272 Musisz bardzo uważać na zdrowie, moja żona się nabawiła podczas ciąży hemoroidów i nie było jej za kolorowo, dzisiaj na szczęscie są takie leki jak https://hemorend.pl/ na bazie ziół ktore są niegroźne dla dziecka jak i mamy w ciąży, ale kiedyś były problemy. Mozesz poczytac sobie hemorend opinie ma bardzo dobre :)
By Hela
#36166 W razie wątpliwości - kto jest ojcem - zróbcie badania ojcostwa I nie ma się co oburzać, bo sytuacja wcale nie zdarza sie rzadko. Wystarczy pobrać dowolne próbki DNA od ojca i dziecka np. wymazy z policzka, szczoteczki do zębów, szklanki, sztućce, słomki itp. Wcale nie musi to być badanie z krwi. Pełna wygoda, test mogą przysłać do domu.
Ostatnio edytowano Wt paź 30, 2018 5:15 pm przez Hela, łącznie edytowano 1 raz
By Emis
#36190 Wydaje mi się, że jesli chodzi o ciąże, to najważniejsza jest spora wiedza na ten temat. Sama duzo czytałam tego typu artykułów https://plodnosc.pl/ciaza/ , żeby wiedzieć na ten temat jak najwięcej i wam również polecam to rozwiązanie. Wszystko jest wtedy o wiele łatwiejsze