Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By basiam
#17578 Jakie witaminy i minerały brałyście w ciąży?
By Mili
#17583 Warto brać magnez stres podczas ciąży często go wypłukuje dlatego warto go uzupełniać. Ja często biorę magnez bo jego braki powodują u mnie straszne osłabienie. Dlatego ważne dla mnie jest to by nie dobrowadzić do niedoboru
By Daffidos
#22415 W ciąży zażywałam suplementy diety, które zawierały Kwas foliowy, Witaminę D3, Jod, Kwasy DHA oraz Żelazo. To najważniejsze elementy, które powinny zawierać tabletki przyjmowane w ciąży. Zresztą wszystkiego się dowiesz z artykułów zawartych na http://bierzwitaminy.pl/, to chyba najlepsze źródło wiedzy o witaminach w internecie.
By agencik007
#23991 Ja zawsze bałam się zastrzyków w czasie ciąży, bałam się, że dziecku stanie się krzywda przez to.
By MarcinMnich
#24004 Najlepiej suplementować się naturalnie, przecież witaminy są w owocach i warzywach, więc luzik :D
By nieletnia10
#24969 naturalnie to ciężko jest się suplementować. Czasem sama dieta to może być mało, dlatego mnie akurat lekarz zalecił stosowanie dicofer, który uzupełni mi poziom żelaza w organizmie.
By mamakaroliny
#25622 Na własną rekę to najlepiej nic nie brac, warto suchać się tylko swojego ginekologa prowadzacego i w pełni mu ufać. Niestety nie wszystkim parom jest dane, aby doświadczyc cudu poczęcia i w spokoju cieszyc się ciąża. Moja siostra niestety kilka lat stara sie juz o dziecko-niestety bez powodzenia. Zastanawiaja się nad bankiem nasienia http://www.gyncentrum.pl/bank-nasienia-i-komorek-jajowych Co o tym sądzicie?