Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By ferox
#32073 Nie wiem, co rozumiesz przez pojęcie "ciekawa opzyczka", dla mnie wszlkiej maści kredyty powinny być po prostu jak najbardziej opłacalne, a ten czynnik mogę sprawdzić sobie na stronie http://kredytowo.org/ :) Poświęcając minimum zaangażowania porównam oferty kredytowe wielu firm.
By krejzolka
#32124 Chcę Wam polecić jeden wpis, na który ostatnio wpadłam przez przypadek, a dał mi wiele do myślenia: https://kokos.pl/blog/szanse/jak-budowac-dobra-opinie-kredytowa. Co prawda ja jestem w takim momencie, że nie myślę jeszcze o kredycie, ale pewnie to kiedyś nastąpi i boję się, że moje niechybne decyzje z przeszłości mogą zaważyć na tym, że kredytu nie dostanę.
By danona
#32423 Szybko się pożycza a przez 2 lata spłaca się ciężkie pieniądze. Natomiast w banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy bez odsetek i to klient decyduje w ilu ratach chce spłacić.
By szajo
#32532 A ja "ugryzłem" to od innej strony i skorzystałem z oferty https://www.platformafinansowa.pl/ okazało się, że w moim przypadku leasing konsumencki na komputer, który chciałem kupić okazal się o wiele bardziej korzystny niż jakikolwiek kredyt gotówkowy. Wam tez polecam sprawdzic zanim podejmiecie finalna decyzje ;)
By Hela
#32628 Jeśli macie już parę kredytów, a chcielibyście sobie zmniejszyć koszty miesięczne, proponuję pożyczkę konsolidacyjną. Możecie wszystkie szczegóły poznać tutaj https://concash.pl/pozyczki-konsolidacyjne Uważam, że to świetny pomysł. Zamiast kilku kredytów jedna pożyczka z ratą dopasowaną do potrzeb oraz możliwości.
By ekspresja
#32811 Przy takim braniu pożyczki zostawiamy w banku swoje dane osobowe i nie myślimy co się potem z nimi dzieje, a łatwo mogą być przechwycone przez nieodpowiednią osobę i wykorzystane. Lepiej sobie pesel chociaż na https://chronpesel.pl/ zabezpieczyć na taki wypadek
By Karol87
#33023 Jak potrzebuje pieniedzy to pożyczam od Extraportfel co jakiś czas i tam nie ma problemu z terminami spłat. Są uczciwi względem klienta, dlatego warto przejrzeć ich ofertę na https://www.extraportfel.pl/ . Jeśli chcesz pożyczyć pieniądze to wystarczy wypełnić prosty wniosek a decyzja wpłynie bardzo szybko.
By Nikolll
#33102 Ja również polecam leasing online oferowany przez Platformę Finansową. Mój tata prowadzi małą firmę pod Warszawą i w zeszłym roku wiem, że korzystał z oferty leasingowej którą oferuje Platforma.