Dyskusje o prezentach dla kobiet
By julianna12
#33696 To tak jak na. Wolę podpatrywać stylizacje na blogach modowych - jak tutaj https://blog.ebutik.pl/modne-szorty-na-lato, a później kupować gotowe ubrania. Myślę, że samodzielnie to nawet szorty by mi nie wyszły :D Nie mówiąc już o spódnicach tego typu https://ebutik.pl/pol_m_BASIC_SPODNICE-12144.html.
By daria4888
#35668 Moim zdaniem poza materiałami, maszyną i tymi wszystkim rzeczami najważniejsze są chęci Jeżeli jesteś kreatywny i ma masz jakiś pomysł to śmiało, na pewno uda się uszyć coś super.
By wiolasa
#35989 Tak się akurat składa, że ja ostatnio też chciałam sobie sama uszyć kocyk dla mojej malutkiej córeczki i powiem wam, że bardzo dużo czasu zajęło mi szukanie idealnego kawałka materiału... Dopiero w internecie na stronie https://materialminky.pl/ udało mi się znaleźć dokładnie taki materiał minky o jakim marzyłam !
By olakarola
#36865 Nie widzę za dużego sensu robić coś samemu skro można kupić tanio. Przykładowo polecam muszkieterki tutaj https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kozaki-damskie_Kozaki-muszkieterki-145.html Jakościowo są super a cenowo nie niszczą zasobów portfela. Stąd moje twierdzenie że czasem mija się z celem robienie samemu.
By kakajka
#37076 Ciekawe ubrania można nie tylko uszyć czy przeszyć ze starych rzeczy. Może coś zrobionego na drutach lub szydełku? Rękodzieło powraca do łask. Można skorzystać z filmików i nauczyć się robić piękne rzeczy. Może nawet takie cuda powstaną jak tu http://www.szalik.golnet.pl/poncza,-chusty.html Polecam przejrzeć stronkę, a ta pani, która to robi chętnie udzieli pomocy.