Dyskusje o prezentach dla kobiet
By aleksandra12
#41329 Do takich rzeczy to faktycznie trzeba mieć talent i oczywiście czas. Ja należę do tych osób, które lubią kupić ubranie i od razu je założyć. Nie wiem czy wiecie, ale super ubrania mają na przykład w Kiku https://blix.pl/sklep/kik/ Całkiem niedawno odkryłam ten sklep, ale teraz za każdym razem po pracy tam wchodzę i zawsze udaje mi się kupić coś fajnego. Można upolować sukienki za 20zł, czy bluzki po 8zł.
By klerry
#41739 No niestety nie każdy ma do tego wystarczające umiejętności, a po drugie nie każdy ma czas. Ja zawsze za wczasu robię ubraniowe zakupy i tak na przykład jeżeli chodzi o czapki damskie producent jeden, sprawdzony od ktorego zamawiam co roku ma dla mnie stosowne rabaty to kupie dla siebie i córek nawet teraz, a co, niech leżą do zimy:P
By DiegoGG
#42086 Wybór fajnych męskich butów mają całkiem duży w tym sklepie https://butymodne.pl/buty-riko-skora-na ... .f125.html zerknijcie sobie na asortyment, może jakieś wpadną wam w oko. Uważam, że każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie eleganckie buty najlepiej brązowe ponieważ pasują do wielu różnych stylizacji tych luźniejszy dżinsami również.
By Bella89
#45479 Też mi się podoba pomysł z szyciem własnych ciuchów. Może więc kupię sobie na stronie http://www.kasmanteria.pl/k33,pasmanteria.html wszelkie artykuły jakie będą mi potrzebne. W tym również tkaniny i zacznę szyć. Ciekawa jestem co mi wyjdzie. Może odkryje jakiś dodatkowy talent ;).
By januszek
#50271 Najlepsze dzianiny na ubrania kupicie od https://kastella.pl/ Produkują dzianiny barwione i drukowane najwyższej jakości. Wiem, bo widziałem na ich temat dużo pozytywnych opinii i sam również kupuję dzianiny od tego producenta i mogę to potwierdzić.
By PrezentyLubie
#51703 Bardzo lubię eksperymentować z szyciem ubrań, dlatego zawsze wyglądam oryginalnie, ale ze smakiem. Oczywiście nie przesadzam, żeby nie wyglądać jak dziwadło. Jeśli chodzi o materiał to stawiam głównie na jedwab bo uwielbiam jego delikatność i blask. Ładnie ubrania wyglądają, kiedy uszyję je z takie materiału. Wydaje mi się, że kolor nawet jakoś lepiej się prezentuje i to chyba każdy. A co wy sądzicie o takim materiale ? Gdzie w ogóle zamawiacie tkaniny ?