Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Milagros21
#59036 Kocham szyć i chętnie skorzystam z Waszych rad. Nic nie sprawia mi więcej przyjemności niż chwilę przy maszynie. Jeśli by ktoś potrzebował taśmy kaletnicze to tutaj http://www.batkiewicz.com.pl/produkty/tasmy-kaletnicze mają bardzo dobrej jakości, tylko tych używam. Można gdzieś obejrzeć Wasze prace?
By lukaszgar
#59119 Jeśli ktoś ma zdolności manualne, to świetnym prezentem może być zakup tkanin w https://manufakturatkanin.pl/
Znajdziecie tam bawełnę, jedwab, kaszmir, koronki a ponadto wiele dodatków takich jak: koraliki, cekiny, wisiorki, guziki.
W sam raz by rozpocząć przygodę z szyciem, lub do niej wrócić - jeśli osoba robiła to wcześniej.
Manfakturę polecam z uwagi na kilka aspektów: ogromny wybór, wysoka jakość tkanin (potrafią importować z Włoch 100% bawełnę), szybkie skompletowanie i wygodne formy płatności oraz dostawy.
By mysssia
#59386 Aż tak zdolna to niestety nie jestem, wszystkie moje ubrania kupuje i to najczęściej przez internet. Mam tak kilka swoich sprawdzonych sklepów już. Na stronie https://www.fashion4.pl dosyć często kupuje modne sukienki, bluzki. Mają tu też elegancką bieliznę
By omel33
#59975 Zaprojektowanie samemu i zrobienie ubrań to świetny pomysł. Polecam firmę https://arlena.pl/pl/ gdzie możecie zlecić usługi w zakresie znakowania i zdobienia tekstyliów – odzieży, obuwia, toreb, pościeli, gadżetów reklamowych lub innych. Możecie swój ulubiony wzór przenieść na ubrania. Polecam serdecznie.
By maksik
#60006 W Internecie jest bardzo dużo pomysłów i instrukcji jak takie ubrania tworzyć samodzielnie. Z ich pomocom na pewno będzie to łatwiejsze. Na blogu Korallo jest też dużo pomysłów i instrukcji jak wykonywać też samodzielnie biżuterie. To również fajny pomysł, nie tylko dla siebie. Ale można taką zrobioną biżuterię sprzedawać.
By Odalys
#60007 Ja od dawna sama sobie przeszywam ubrania. często kupuję w lumpeksach coś zbyt dużego i później przerabiam na siebie już w domu. Kupiłam sobie maszynę do szycia w sklepie galeria łucznik i teraz mam ogromną frajdę, że gdy coś na mnie nie pasuje to potrafię sama to przeszyć.
By JohnWeek
#63458 Nie powiem bo to jest bardzo dobre pytanie. Bo jednak jak się siedzi przez dłuższy czas w domu to człowiek z nudów zaczyna robić różne dziwne rzeczy. I tak aby coś móc uszyć to potrzebna jest do tego odpowiednia maszyna do szycia. Dlatego też zaczęłam szukać w internecie takiej maszyna owerlok bo jednak taka maszyna jest bardzo dobra i pomoże mi w początkowym uczeniu się szycia.