Dyskusje o prezentach na urodziny
By aleksandra12
#30007 Wiele z was może być zaskoczonych, ale myślę że bardzo oryginalnym prezentem są skarpetki. I nie mówię tutaj o zwykłych skarpetkach, ale o Happy Socks, które teraz są bardzo modne. Chodzą w nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Sama myślę o zakupie takich skarpetek ze sklepu https://supersklep.pl/happy-socks na urodziny mojego znajomego.

By Amanda
#31582
BlueEyes_2 napisał(a):Hmm a może oczyszczacz powietrza, na przykład ten https://loveair.pl/oczyszczacz/sharp-fu-y30eu-w ? Sama go mam i muszę przyznać, że jest naprawdę świetny :) Ja go uwielbiam głównie za to, że usuwa zapach papierosów, które niestety palą moi rodzice!


Planuję zakup oczyszczacza powietrza do domu. Kilka osób poleciło mi oczyszczacz który jest dostępny na tej stronie topowe-agd.pl/ . Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie porady. Jestem alergikiem i jego najważniejszym zadaniem będzie filtrowanie powietrza z kurzu i zarodników pleśni. Nawilżanie ważne dopiero dalej, ale jak widzę każdy oczyszczacz jest jednocześnie nawilżaczem.
By dependa
#33847 Oryginalny prezent to myśmy zrobili naszej babci na urodziny.Wynajęliśmy w Kameliowym Zakątku w Bielsku szałas regionalny ;-) I urządziliśmy jej tam biesiadę o jakiej marzyła całe życie .Tak się jeszcze nigdy nie bawiła,to było coś ;-)
By Bella89
#36413 Wiecie pomysłów na prezent myślę, że nigdy nie brakuje. Jednak warto wziąć pod uwagę czy taki przedmiot będzie użyteczny, przydatny. Przykładowo teraz można pomyśleć o zakupie oczyszczacza powietrza o którym mowa tutaj http://lifeair.pl . Myślę, że z takiego sprzętu każdy byłby zadowolony.
By BasiaBasia
#36433 Dla mnie kopalnią ciekawych pomysłów na prezent jest strona https://malafabryczka.pl/ Mają tam tylko polskie rękodzieło: biżuterię, zabawki, naturalne kosmetyki, ceramikę artystyczną. Już w zeszłym roku zamawiałam tam większość prezentów gwiazdkowych i byłam bardzo zadowolona zarówno z jakości wykonania jak i szybkości przesyłki.
By Alii
#37538 Pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego, to bardzo ciekawy i oryginalny prezent. Zrobiłam taki swojemu mężowi na urodziny i był zadowolony. Tutaj można zobaczyć jak to wygląda http://kojjakfree.com . Myślę, że dzieciom taki prezent też by się spodobał.