Dyskusje o prezentach dla dzieci

By mamatomka
#31200 Ja zakupiłam zestaw klocków LEGO z wersji technics bo młody uwielbia tego rodzaju zabawki. No i jego tata też czasami coś pomoże bo go cieszy składanie :)
Od siebie dodam żeby jeszcze nie oszczędzać na jakimś fajnym opakowaniu na prezent. Ja w tym roku kupiłam kolorowe pudełko, takie jak to tutaj - https://e-hurtownia-opakowan.pl/pudelka/kolorowe.html
By Bella89
#32757 Ja akurat na Dzień Dziecka podarowałam synowi grę, ale niedługo zbliża się jego kolejne święto. A mianowicie- urodzinki :). Szperałam troszkę w internecie za inspiracjami i trafiłam na stronę https://pl.oriflame.com/fragrance/kids/perfume . Zauważyłam, że Oriflame ma w ofercie ładne i bezpieczne perfumy dla dzieci. Myślę czy właśnie czegoś takiego nie zakupić. Co o tym myślicie?
By sasza
#32925 Z tego, co wiem, to ostatnio bardzo modne zrobiły się gokarty dla dzieci. Przejrzyj różne modele w sklepie internetowym Sportking: https://www.sportking.pl/zabawki-ogrodowe/gokarty-na-pedaly-berg/berg-gokart-dla-dzieci/. Takie gokarty sa dużo bardziej stabilne, dzięki czemu i bezpieczne dla naszych dzieci. Od jakiegoś czasu jest to totalny hit.