Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Pawełek
#1867 Moja kuzynka ma niedługo urodziny, i niestety mam z tym problem, gdyż nie mam zielonego pojęcia co mógłbym jej kupić... Chciałbym żeby to było coś innego a nie kolejne perfumy czy coś w tym stylu.
Ostatnio edytowano Pt sie 05, 2011 9:28 am przez Pawełek, łącznie edytowano 1 raz
By Jagoda
#1887 Kup jej płytę ulubionego wykonawcy bądź zespołu, albo pomyśl o czymś co jest jej hobby i wtedy będzie łatwiej coś wymyślić.
By lampard029
#1897 a jakie zainteresowania ma kuzynka ? polecił bym Ci wiele fajnych rzeczy ale hmm powiedz coś więcej o niej. Czym się interesuje, czego słucha, co lubi robić , jakie ma hobby?
By szerblok
#32722 Moja 15-letnia kuzynka ciągle siedzi na telefonie - wybacz, ale nastolatki kojarzą mi się tylko z komórkami. Kupiłabym więc jakieś akcesoria; etui, słuchawki, obudowy itp.
By Tereska087
#37294 A może po prostu pójść w klasykę i kupić coś z biżuterii? Dziewczynki w tym wieku lubią się już stroić więc pewnie ucieszyłaby się z jakichś subtelnych kolczyków czy bransoletki (np. https://www.marko.pl/bransoletki-dla-dzieci-srebrne). Sama w tym wieku właśnie o takie prezenty prosiłam rodziców, bo za swoje kieszonkowe wolałam kupować inne rzeczy :D