Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By tosiaczek
#9658 ja myślę że bardzo fajnym pomysłem są jakieś kursy internetowe dla dziadków, tak żeby ich zachować jak najdłużej w dobrej formie. ostatnio też czytałam fajny artykuł tutaj http://blog.klubseniora.pl/ o suplementacji witaminami np takie toniki są bardzo zdrowe i można spokojnie je kupić dziadkom :)
By mariola685
#15448 Stawiam na minidrzewko owocowe: http://florexpol.eu/drzewa-i-krzewy-owo ... -gold.html
, taki prezent na pewno im się spodoba, niż takie rzeczy, które już w domu mają i są nudne i nie przydatne. Odradzam pieniądze, ponieważ nie byli by zachwyceni z takiego prezentu.
By Rekin
#15752 Mam pytanie czy wątroba boli? Bo jeśli tak to pomysł z kupnem babci na urodziny dobrego wina i kawy mogę odrzucić. Ja słyszałam że wątroba nie boli, a ten ból który ostatnio babci dokuczał to raczej ze zlej diety. Bo babcia lubi sobie podjeść i to dość tłusto.
By aguś1
#15763 Najlepiej wykupić wczasy seniora nad morzem w Primavera. Jest to idealne rozwiązanie. Najbliższy turnus już 03.04-10.04! Pakiet zawiera nie tylko nocleg i całodzienne wyżywienie, ale także wiele zajęć, masaż, zabiegi oraz nieograniczony dostęp do saun i basenów.
By tosiaczek
#16254 a co myslicie o tym żeby dziadkom kupić jonizator do wody taki jak tu mają http://sklep.poradnia.pl/jonizatory-i-o ... ry-i-woda/ ? dziadkowie mają cukrzycę i bardzo dbają o zdrowie, a czytałam że taka jonizowana woda jest dla organizmu jak lekarstwo i może pomóc wyleczyć nie jedną chorobę. Co o tym myślicie?
By ellie
#16322 A może coś praktycznego? Jakiś sprzęt AGD? Można rzucić okiem, czy dziadkowie mają jakąś starą franię i kupić porządną pralkę :) To trochę droższy prezent, ale okazja dobra i można się złożyć z innymi członkami rodziny. Candy ma spory wybór http://www.candy.pl/pl/, więc na pewno coś uda się znaleźć.
By ravioli09
#16485 idealny pomysł na tak okrągłą rocznice to zafundowanie im weekendu w jakimś niedrogim ładnym hotelu ze SPA aby mogli sie zrelaksować. Z doświadczenia mogę polecić http://www.abidar.pl/ Cena noclegu jest niska a niej zagwarantowana mozliwość skorzystania z jacuzzi oraz sauny! myślę że dziadkowie byliby wniebowzięci