Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By adik356
#26665
emka napisał(a):ja sobie pomyślałam, ze bardzo romantycznym prezentem będzie gramofon, właśnie czytam poradnik, czym się kierować przy wyborze

Bardzo fajny pomysł. Myślę, że dziadkowie mają sentyment do muzyki puszczanej z winyli. Czytanie poradnika - potrzebna rzecz, jak nie masz doświadczenia w temacie. Ja zostawiam od siebie namiary na sklep z gramofonami, gdzie z pewnością znajdziesz wybrany model https://audioplaza.pl/.
By engii5
#26962 Zależy co lubią, al myślę, że może coś sentymntalnego? Jakiś kalendarz ze zdjęciami ich i całej rodziny? A jeśli składacie się całą rodziną to może jakaś wycieczka? Nie mówię, że na Karaiby, ale może Kraków albo Praga?
By Izyda
#39091 Ja też myślałam nad prezentem dla swoich dziadków i myślę, że jeden z tych gramofonów https://www.ceneo.pl/Gramofony będzie najlepszym rozwiązaniem. Do tego jakaś niewielka kolekcja płyt winylowych i radość dziadków gwarantowana :) Przypomną im się dawne czasy, gdy korzystali z takiego sprzętu. Chyba kupię im ten stylizowany na dawną epokę, unikalny retro.
By preda
#39133 Może jakieś kosmetyki? Ramki, albumy? Pościel?
Jak wejdziecie na Empik Online, to tam macie wszystko na ten temat.
Tzn. jest cała kategoria. Musicie sobie jedynie dopasować coś pod waszą babcię.
A przecież w każdym przypadku może się sprawdzić coś innego...