Dyskusje o prezentach na dzień ojca 23 czerwca

By mirek86
#9398 Mój tata nie pali od dwóch lat z czego się bardzo cieszę i w życiu nie kupiłbym mu e-papierosa. Podobno są równie szkodliwe jak te prawdziwe. Moim zdaniem lepiej zapisać tatę na jakieś zajęcia ruchowe dla seniorów czy coś w tym stylu a nie truć go papierosami. Rodziców ma się tylko jednych i trzeba dbać o ich zdrowie.
By dama_pik
#17029 skoro to już 50 urodziny to zapewne twój tata doceni prezent dzięki któremu będzie mógł wypocząć. Może sprezentuj mu pobyt w jakimś hotelu ze SPA? W Ciechocinku jest mega kameralny hotel Abidar przeznaczony w szczególności właśnie dla ludzi w takim wieku. Okolica mega spokojna a z tego co się orientuję w cienie noclegu jest wliczone darmowe korzystanie z jacuzzi oraz sauny :)
By dama_pik
#18207 Ja bym na twoim miejscu po prostu zakupiła coś co sie mu przyda, nie ma sensu kupowa cos oryginalnego, myslę nawet iż , stąd http://www.total-care.pl/cat-pl-6-Srodk ... -szyb.html można zrobic fajny zestaw, który będzie bardzo praktyczny i twó tata będzie często wykorzystywal i na auto służbowe i na prywatne.