Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny
By biedroska
#14253 Myślę, że dziecku to warto kupić laptopa. Szczególnie że to jest czas, gdzie za chwile pojdzie na studia. Ja sie nie znalam i sie troche balam, ale w naszym serwisie, RediCreo mi pomogli dobrać laptopa do tego, co corka bedzie robic i potrzebowac i jest barszo zadowolona
By annacia
#14328 My się zbiorczo zrzuciliśmy kuzynce na 18 urodziny na prezent w postaci kursu językowego: http://www.ef.pl/top/wakacyjne-kursy-jezykowe/Był drogi, to fakt, ale jak wróciła to zaczęła płynnie mówić po angielsku, a nie dukać, jak wcześniej. Uważam, że zbiorcze prezenty są fajniejsze niż kupowanie jakichś czasem niepotzrebnych drobiazgów.
By bella
#14836 Może jakiś kurs językowy? Nie mówie tu o angielskim czy czymś takim popularnym, tylko o jakimś egzotycznym języku - przyda jej się to później (zobacz sobie ten artykuł: http://www.linguajob.pl/artykuly/dobre- ... zotycznych - masz tu wymienione najbardziej opłacane języki, może hindi?)
By calora
#16682 Wizyta w salonie kosmetycznym to moim zdaniem kiepski pomysł. 18 letnia dziewczyna nie potrzebuje takich zabiegów. Co innego 25 letnia.Wtedy mozna już coś takiego sprezentować. Ale nie 18 latce....

Proponowałabym zaprojektować dla niej jakiś prezent, który potem będzie pamiątką. Dobrą opcją jest na przykład fotopoduszka ze zdjęciem: http://selino.pl/foto-poduszki-z-wlasny ... ,g-11.html . Koszt niewielki a na pewno wywoła banana na twarzy.