Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny
By selon
#54664 Ktoś kto ukończył 18 rok życia, powinien założyć sobie konto bankowe.
I nie, konto bankowe wcale nie generuje dodatkowych kosztów. Wiele banków posida konta bankowe za darmo - wystarczy pochwalić się legitymacją szkolną lub studencką. Porównanie kont studenckich mozna znaleźć tutaj.

Obecnie opłacalne oferty mają:
Santander
mbank
ing bank śląski
By ashton06
#55942 Zgodzę się z pomysłem jakim jest prostownica dla dziewczyny w tym wieku https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/prostownica-babyliss-st397e,72246.html. Najlepiej zainwestować z takiej okazji w model, który nie niszczy włosów. Zazwyczaj ceramiczne prostownice posiadają płytki z funkcją jonizacji. Ujemne jony wytwarzane przez płytkę sprawiają, że włosy stają się proste i lśniące na długi czas.
By poirrott
#58434 To jest bardzo dobre pytanie. Bo jednak zależy nam na tym, a by podarować córce jakiś fajny i przydatny prezent. Dlatego też zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu. Bo jeśli chodzi o to, to dzisiejsza młodzież chciałaby mieć taki najnowszy model. A że widziałam na tej stronie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/xiaom ... techniczne że wkrótce ma się pojawić nowoczesnej generacji telefon także może i faktycznie taki prezent jej kupię.