Dyskusje o prezentach na dzień ojca 23 czerwca
By malgosia
#5 Hej
Co mozna kupic ojcu na dzień ojca? Ma 40 lat i jeździ tramwajem.
By Michal
#39 Hej Małgosiu.

Podałaś trochę mało informacji, ciężko jest cokolwiek pomóc. Napisz coś więcej, czym Twój tata się interesuje, co lubi robić?
By ukash
#48 Jeżeli Twój ojciec lubi pić piwo po przyjściu z pracy, to może kupiłabyś mu lodowy kufel do piwa?? Taki co w środku jest taka woda, ona zamarza w zamrażalce i nie trzeba dodawać kostek lodu do piwa, a można też się napić w taki sposób coca-coli :)
By Michał2f
#323 Ja bym obstawiał wiertarkę, a najlepiej taką z udarem, a tak poważnie to może kup tacie coś o czym marzy, ale na przykład wstydzi się kupić. Mój tata, kiedyś chciał kupić sobie model samochodu sterowanego, ale jakoś tak było mu głupio bawić się jak dziecko w sklepie z zabawkami i wybierać pomiędzy różnymi modelami.
By Becia
#1408 Mój tata ostatnio ciągle mówi o tym jak bardzo chciałby mieć CB radio, a ja spełnię jego marzenie :)
Ostatnio edytowano Wt maja 17, 2011 2:24 pm przez Becia, łącznie edytowano 1 raz
By Kasia
#1500 Kup mu demotywujący kubek typu: gdy jest zimny jest na nim napis - pracuję, a gdy zalejemy go wrzątkiem pojawi się na nim napis - przerwa :)
By CHOCOLITO
#1596 A moze czekoladki? Zapraszamy na nasza strone internetowa www.chocolito.pl Posiadamy w ofercie czekoladowe figurki np. Piwa z czekolady, kufle, czekoladowe auta i wiele innych. Mozna tez znależc przepyszne ręcznie robione pralinki. Zapraszamy.

www.chocolito.pl
By fajnachata_pl
#1673 Tata używa golarkę elektryczną ? Golarki elektryczne są niezawodne, w wielu sytuacjach mogą nam pomóc. Osobiście jestem bardziej przekonany co do maszynek elektrycznych niż do tradycyjnych.