Dyskusje o prezentach na dzień chłopaka 30 września
By Zenek
#226 Co można kupić na dzień chłopaka dla chłopaków z klasy z liceum? Chcemy się z dziewczynami zrzucić na jakiś drobny upominek ale nie do końca wiem co by to mogło być.
By marylka
#2101 kiedyś jak chodziłam do LO, to kupiłyśmy chłopakom po takim małym samochodziku, a dodatkowo po czekoladzie (mhmm aż mnie naszła ochota na taką dobrą czekoladę z orzechami :D).
By stejsi
#23206 Na mikołajki klasowe bardziej jakiś praktyczny upominek, niż wygórowany prezent. Bardzo praktycznym rozwiązaniem będzie napewno pendrive, mały zgrabny i użyteczny. Tutaj ostatnio ciekawe oglądałam https://www.morele.net/komputery/dyski-i-nosniki-danych/pendrive-8/ Osoba, która dostanie coś takiego, napewno będzie zadowolona, bo tego nigdy nie za mało.
By snoring?dog
#23753 - motocykl, samochód lub rower wykonany z czekolady.
- kartki z opisem znaczenia imienia, które nosi dany chłopiec, prezent jest zaskakujący już sam w sobie, ale można się pokusić o wzmocnienie efektu i podpisać kartki lub narysować na nich zabawny rysunek.
- można wykonać figurki z modeliny lub stworzyć karykaturalny portret każdego z chłopców.
kilka innych pomysłów: http://www.podarujkarte.pl/pomysl-na-pr ... ka-szkole/
By simek
#33627 Ja bym się tutaj nie wykosztowywała. My zawsze dawałyśmy po batoniku i małym prezencie (np. breloczek na szczęście - jeżeli kupowało się hurtowo, cena nie była wysoka). Oni i tak kupią Wam po kwiatku, więc nie ma coś się wysilać :p