Dyskusje o prezentach dla kobiet
By IgiWit
#60611 Ja to jestem mało oryginalny i romantyczny, bo zawsze pytam żonę co by chciała dostać. :lol: W sumie to nie narzeka na to, a nawet jej to na rękę. Kupiłem jej depilator Braun Silk-épil 9 9-985, bo taki chciała. :D Znalazłem w dobrej cenie w al.to z promocji https://lp.al.to/dzien-kobiet/ i z darmową dostawą. Oprócz tego kupię jej jeszcze kwiaty i jej ulubione czekoladki Karmello. :)
By Marselino
#61182 Wiem , ze już po dniu kobiet ale może ktoś skorzysta z mojego pomysłu, ja troszke poszedlem na łatwizne ale koleżanka z pracy podpowiedziała, żebym kupił gotowe pudełko z kosmetykami. dobrze, że mam sporo babek w pracy, bo o takie rzeczy się nie martwię :D. Dostałem linka i kupiłem gotowca:) wiem, że kilka drogerii internetowych sprzedaje takie pudełka z kilkoma kosmetykami w środku. Moja kobietka cieszyła się meggga:) była zdziwona, że na to w ogóle wpadłem :)
By anna.luty14
#61915 Jeśli chodzi o drobiazgi i to ładnie pachnące to świeczki :) my z przyjaciółka zawsze się obdarowujemy drobiazgami na dzień kobiet, a ostatnio dostała w szkle i po wypaleniu wyczarowała sukulenty w środku :) ja zaopatruje się na eswieczki.pl maja bardzo dobre ceny i do tego maja inne fajne pierdoły :)
By Nostalgia
#62462 Moja żona zażyczyła sobie na dzień kobiet taka ławkę grawitacyjną do ćwiczeń https://teeter.pl/lawki-inwersyjne Idealna opcja do domowej siłowni. Jeżeli szukasz czegoś praktycznego to może coś w tym stylu. Zastanów się nad tym. Moja żona była mega zachwycona takim prezentem.