Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By rachelka
#17988 Moim zdaniem super prezentem będzie bukiet kwiatów, jakas piękna biżuteria i kolacja w klimatycznej, romantycznej restauracji. Jakbys szukał takiego miejsca to myśle, że Salto na wilczej jest idealne :)

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By mikadusia
#45197 My dziesiątą rocznicę ślubu mamy w przyszłym roku, jednak uznaliśmy, że nie będziemy kupować sobie wzajemnie prezentów, tylko razem wspólnie gdzieś wyjedziemy. Taki pomysł się zrodził, kiedy znalazłam dość tani wyjazd do Bibione. Nigdy tam nie byliśmy, a Włochy wydają się być idealnym miejscem na spędzenie razem 10-tej rocznicy ślubu. :) Wycieczkę zarezerwowaliśmy na stronie: https://www.europol.com.pl/bibione, więc nawet nie musieliśmy jechać do biura podróży, bo wszystko udało nam się załatwić online. :)
By poirrott
#46435 Jeśli chodzi o prezent z takiej okazji to jest mnóstwo różnych możliwości. Moja znajoma z takiej okazji została zaproszona przez męża do restauracji Garo Sushi w Warszawie. Było to dla niej bardzo miłe gdyż nie musiała sama przyrządzać takiej kolacji. Poza tym to właśnie w tej restauracji jadła przepyszne sushi i miała okazję spróbowania różnych innych bardzo ciekawych dań z kuchni japońskiej. A po tak pysznej kolacji można pójść na romantyczny spacer po słynnym Forcie Służew. Taki prezent także jest bardzo miły