Dyskusje o prezentach dla kobiet
By sawa55
#36687 Ja polecam coś co na pewno będzie się jej podobać :) jeśli tylko nosi coś z biżuterii, obejrzyj ofertę internetowego sklepu Azur. Na ich stronie znajdziesz eleganckie i najnowsze kolczyki, sprawdź sobie tutaj: https://www.e-azur.pl/kolczyki Masz do wyboru mnóstwo motywów, wzorów i kształtów, a także możesz wybrać czy maja to być kolczyki złote, srebrne, mieszane czy może z białego złota, z cyrkoniami czy bez, wiszące czy krótkie :) Po prostu do wyboru do koloru. wybierz coś co pasuje do Twojej siostry, np jeśli lubi zwierzęta to w bogatej ofercie znajdziesz kolczyki z elementami zwierzątek, czy to sówki czy łabędzia czy innego ;)
By olakarola
#37097 Nie wiem czy twoja siostra lubi kosmetyki jako prezent ale może podaruj jej szminkę? Ja ostatnio zakupiłam taką http://goldenrose.pl/produkty/usta/pomadki/velvet-matte-lipstick---matowa-pomadka-do-ust---golden-rose.html i jestem bardzo zadowolona. Oczywiście mają bardzo wiele innych produktów w ofercie więc masz pole do popisu.
By Bella89
#37802 A może torebkę jej kup? Co ty na to? Moim zdaniem byłaby zadowolona. A tutaj https://sklep-torebki.pl/blog/blog/2018 ... -w-modzie/ możesz się dowiedzieć jaką przewiduje się modę na wiosenne torebki. Jak lubisz być na bieżąco z trendami to możesz sobie tam zerknąć.