Dyskusje o prezentach dla kobiet
By mondrala
#38161 Jeżeli szukasz fajnych prezentów to polecam Ci tę stronę https://www.abe.pl/ znajdziesz tutaj bardzo dużo fajnych ksiażek które mogą sie spodobać czytelnikom w każdym wieku. Warto kupować książki szczególnie młodzieży ponieważ kształtuje to ich wyobraźnie oraz umiejętności czytania z zrozumieniem.
By Milagros21
#42316 Możecie pomyśleć, że jestem szalona, ale mojej siostrze zafundowałam wizytę u ginekologa. Bała się tej pierwszej wizyty i zwlekała, sama pewnie by nie poszła, a tak to zaprowadziłam ją i była szczęśliwa, bo wyszło jej wtedy zapalenie, o którym nawet nie wiedziała. Znalazłam zaufanego lekarza http://www.maciejzalewski.pl/o-mniei moja siostra do dziś chodzi tylko do niego. Niedługo spodziewa się dziecka i Pan Doktor będzie prowadził jej ciąże.
By Agata1990
#42416 Ja postawiłabym na voucher do jakiegoś fajnego miejsca, na przykład salonu masażu . Sama niedawno dostałam od bliskiej osoby kartę podarunkową do działającego w Krakowie http://www.spaverde.pl, gdzie wykonano mi fantastyczny masaż relaksacyjny. Polecam dla każdej kobiety!
By Milagros21
#42439 Sprawdzonym prezentem i zawsze trafionym, w pełni wykorzystanym będzie kawa. Pyszna jest Lavazza http://www.kaweo.pl/pl/p/Lavazza-Super-Crema-kawa-Ziarnista-1kg/7 polecam ziarnistą, bo pięknie pachnie taka świeżo zmielona. Jeśli ktoś ma ekspres to nie ma problemu, ale tak to można kupić sobie młynek.