Dyskusje o prezentach na urodziny
By majki
#995 Jaki prezent mógłbym dać mojemu chrześniakowi na 15 urodziny? Jest raczej standardowym chłopcem - dużo komputera, trochę sportu itp. Są na rynku jakieś nowe trendy w prezentach dla 15 latków o których marzą?
By sonia2011
#1191 Jak dla mnie to najlepszą opcją będzie kupno czegoś związanego ze sportem. Możesz mu kupić jakąś fajną piłkę - do kosza albo nogi. Albo jakieś sportowe ubranie - bluzę z kapturę, koszulkę. Zobacz sobie na stronie tanisport.pl - tam mają sporo czegoś takiego.
By juleks22
#1208 Zależy ile masz do wydania :) Możesz mu kupić coś z rodziny iPhone :) Albo PSP do grania. Albo po prostu dać pieniądze w kopercie :) Chłopak pewnie będzie wiedział jak je rozgospodarować :) I raczej to byłby najlepszy pomysł, i czekoladę do tego :)
By Romek11
#1275 Racja, 15-latek ma już swoje zainteresowania i zapewne zaplanowane wydatki, więc kasa to bardzo dobry pomysł. Sam sobie kupi co będzie chciał.
By Pati78
#2756 Mogę polecić zegarek Slap http://www.slapwatch.pl . Jeste inny niż wszystkie - napewno się Mu się spodoba spodoba:) Ja kupiłam dla męża siostrzenicy - są wersje męski i damskie. Mają fajne pudełko - za wiele nie trzeba kombinować z opakowaniem :)
By wika
#4485 A może Tablet?? w większych sklepach z zabawkami i akcesoriami dla dzieci mozna kupić fajny, typowo do gier, W Toys r us np w promocji ma być na Androidzie za ok 600 zł
By Konek
#4626 tablet to dobry pomysł, nie musi to być od razu jakiś ipad 3 za 3000 zł.
Teraz są takie fajne do 1000 zł i mają sporo funkcji , mogą służyć jako czytniki, a nie tylko urządzenia do grania.
Ogłoszenia Zlecenia