Dyskusje o prezentach dla taty
By zatroskanaja
#21036 U nas jako prezent zawsze sie sprawdza książka. Znalazłam taką nowość http://www.taniaksiazka.pl/bez-szans-mi ... 34893.html Myślę że z przyjemnością po tę książkę sięgnie i tata i mama. Oboje lubią historie o ludziach którym przyszło się mierzyć z przeciwnościami życia.

By marina
#22359 A może jakiś elegancki zegarek? Złóżcie się w kilka osób i kupicie zegarek jakiejś dobrej firmy. Będzie to coś praktycznego solidnie wykonanego. I tata na pewno doceni to bardziej niż zestaw pierdułek, które tak naprawdę będą jedynie zajmowały miejsce na pólce.

Ciekawe zegarki męskie ma na przykład firma Adriatica:
http://www.zegarmistrz.com/Adriatica_me ... fault.html

Jedne z bardziej oryginalnych z jakimi sie spotkałem.
By sasza
#22504 A może zrobicie zrzutę z rodzeństwem na kurs latania paralotnią? Taki kurs w Szczyrku w Szkole Bezpiecznego Latania jest stosunkowo niedrogi http://www.paralotnie.szczyrk.pl/szkolenia-paralotniowe/cennik/ a jeszcze jak zrobicie zrzutę, to tym bardziej. Myślę, że to odpowiedni prezent na tak wyjątkowe urodziny. :)
By biedroska
#22857 Rzeczywiście jest to wyjątkowa okazja więc warto kupić coś co będzie twojemu tacie służyło dłuższy czas, może zegarek z dobrej firmy, na przykład Casio, w zeszłym roku kupowałam razem z mamą na prezent urodzinowy dla taty właśnie zegarek na e-zegarki.pl i nosi go prawie codziennie
By mane
#22920 Według mnie aparat do mierzenia ciśnienia jest dobrą opcją, szczególnie dla osób co maj ą 60 lat. Dobre sprzęty ma firma diagnosis. moja mama używa glukometru i jest bardzo zadowolona