Dyskusje o prezentach na dzień kobiet 8 marca
By grabowskabeti
#37838 Naukowcy i badacze zamiast zaglądać bezpośrednio do naszych głów spojrzeli w dół… na nasze stopy! Sprawdź, co mówią o tobie twoje buty! Czy jesteś spokojna, asertywna, a może lubisz dominować? Możesz przeczytać o tym więcej na blogu: https://terazmoda.pl/po-godzinach/co-tw ... a-o-tobie/

By Dijon21
#39160 Z pewnością porządne buty na pewno bardzo wpływają na dopełnienie ubioru i przykuwają uwagę. Sama zawsze kupuję sobie porządne buty, tak samo dla męża. Ostatnio nawet znalazłam bardzo fajny sklep z ładnymi butami ze skóry - https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-brogsy. Takie buty są idealne zarówno do pracy, w której obowiązuje garnitur jak i na co dzień. Obuwie skórzane bowiem nie tylko dobrze wygląda, ale również jest bardzo wygodne i przyjazne dla stopy.
By Kaczorek8
#39318 Moje buty mówią tylko tyle, że nie kupuję badziewia 8-) Lubię mieć buty dobrej marki, a co za tym idzie i jakości. Ostatnio kupiłem nawet nowe na wiosnę, skorzystałem z kuponów, które podarowała mi moja ukochana https://kuplio.pl/kupony/footshop . Myślę, że warto inwestować w dobre buty, bo przecież spędzamy w nich ponad połowę dnia!