Dyskusje o prezentach na dzień kobiet 8 marca
By grabowskabeti
#37838 Naukowcy i badacze zamiast zaglądać bezpośrednio do naszych głów spojrzeli w dół… na nasze stopy! Sprawdź, co mówią o tobie twoje buty! Czy jesteś spokojna, asertywna, a może lubisz dominować? Możesz przeczytać o tym więcej na blogu: https://terazmoda.pl/po-godzinach/co-tw ... a-o-tobie/
By Dijon21
#39160 Z pewnością porządne buty na pewno bardzo wpływają na dopełnienie ubioru i przykuwają uwagę. Sama zawsze kupuję sobie porządne buty, tak samo dla męża. Ostatnio nawet znalazłam bardzo fajny sklep z ładnymi butami ze skóry - https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-brogsy. Takie buty są idealne zarówno do pracy, w której obowiązuje garnitur jak i na co dzień. Obuwie skórzane bowiem nie tylko dobrze wygląda, ale również jest bardzo wygodne i przyjazne dla stopy.
By Kaczorek8
#39318 Moje buty mówią tylko tyle, że nie kupuję badziewia 8-) Lubię mieć buty dobrej marki, a co za tym idzie i jakości. Ostatnio kupiłem nawet nowe na wiosnę, skorzystałem z kuponów, które podarowała mi moja ukochana https://kuplio.pl/kupony/footshop . Myślę, że warto inwestować w dobre buty, bo przecież spędzamy w nich ponad połowę dnia!
By nboss
#39459 O mnie moje obecne buty mówią, że dawno nie kupiłam sobie nowych :D
Dlatego rozglądam się za konkretnymi półbutami. Znalazłam jedne na https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-108.html , wydają się być ładne i praktyczne, może warto w nie zainwestować, co uważacie?
By Amanda
#39566 To zależy jakie buty nosimy hehe, bo ja na co dzień to zwykłe, najwygodniejsze sportowe, a do pracy to już eleganckie na obczasiku, niestety pracuję w biurzę więc muszę wyglądać. Często kupuję w internecie obuwie i ostatnio wpadłam na Buty damskie Sala urzekły mnie od razu jak je tylko zobaczyłam, wyglądają na prawdę zjawiskowo, no i teraz nie wiem które wybrać.
By monikabert90
#41444 A w jakich butach lubicie chodzić latem? Ja najczęściej wybieram klapki, jak dla mnie są one wygodniejsze od sandałów. Ostatnio zamówiłam sobie nowe na stronie https://butymodne.pl/pozostale-klapki-damskie-c19915.html, polecam się tam rozejrzeć w wolnej chwili ;)
By larvek
#43874 Hmm.... w takim razie jak noszę bardzo często skórzane buty np. https://modini.pl/17-zimowe-buty-meskie takie jak w tej ofercie to chyba mówi o mnie dużo dobrego? Od zawsze staram się dbać o to jak wyglądam więc kupuję bardziej eleganckie rzeczy. Mimo mojego niezbyt dużego wieku wydaje mi się, że to dobrze o mnie świadczy!