Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By olgaa884
#33514 Na co dzień dobra opcją będzie zwykłą woda źródlana, jest tania i niewiele różni się od mineralnej. Warto poszukać takiej w zwrotnych butelkach, na http://iwoniczanka.pl/ można taką zamówić z dostawą do domu - to spore udogodnienie.

By lorela
#34318 Ja ostatnio bardzo zainteresowałam się tematami związanymi z wodą i sposobami jej oczyszczania. Zaczęłam szukać również informacji w sieci. Korzystając z okazji chciałam Was zapytać co sądzicie o chlorowaniu wody? Na stronie: https://youtu.be/a2dLQCh4mFc znalazłam bardzo fajnie to pokazane i opisane, aczkolwiek nie wiem jestem pewna gdzie najlepiej je wykorzystać. Macie jakieś pomysły?
By firena
#34435 gdzieś czytałam że teraz się wody już nie chloruje tylko ozonuje, nawet na basenach są takie rozwiązania, o wodzie do picia nawet nie wspomnę, to chyba nawet zakazane, w każdym razie pije warszawską kranówkę a ona smakuje i jest tak czysta jak woda źródlana
By Marget
#34619 Tak naprawdę to na kranówkę nie mogę narzekać, jest spoko. Ale pić takiej wody nie lubię, jest dla mnie bez smaku i bez żadnych wartości. Taką opinię podziela też moja rodzina. U mnie w domu pije się Piwniczankę (http://piwniczanka.pl/) woda w smaku bardzo dobra, zawiera odpowiednią ilość magnezu, wapnia i dobrze gasi pragnienie.
By olakarola
#39092 Jeśli chodzi o wodę pitną w domu to może warto zastanowić się nad filtrowaniem bezpośrednio na miejscu. Warto przejrzeć ofertę http://www.oriontec.pl/ i wybrać coś do montażu na stałe. Obsługa sklepu pomoże dobrać najlepszy produkt a my będziemy mogli się cieszyć zdrową czystą wodą.