Dyskusje o prezentach na imieniny
By monikabert90
#23629 Ja nie lubię dawać pieniędzy w prezencie, źle się z tym czuję. Ale ostatnio jak nie miałam zupełnie pomysłu na prezent znalazłam sposób, żeby to przeskoczyć ;) Doładowałam siostrze konto na telefonie za pośrednictwem https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/d ... gin-mobile . Czyli niby pieniądze, ale w trochę innej formie ;)
By Ramoneska
#30147 I tak i nie. :? Jeśli nie wiemy co kupić, lepiej po prostu wręczyć pieniądze. Z resztą obecnie wiele osób woli otrzymywać pieniądze. Ja na przykład stawiam na prezenty, albo uniwersalne, albo spersonalizowane. Na przykład ostatnio w wątku zapytałam, czy ktoś mógłby poradzić mi w wyborze prezentu dla ojca kierowcy tira. W sumie pieniądze już mu niepotrzebne, a że jest wierzący to zdecydowałam się na malutką rzecz - brelok św. krzysztofa. Niby nic, a jednak mam nadzieję, że się ucieszy :roll: Jest w sumie mega wierzący.
No. Jeśli nie wiecie co kupować, dawajcie pieniądze lub szukajcie odpowiedzi na pytanie "czym się interesujesz".
By braga
#49499 Według mnie lepszym prezentem będzie coś co zostanie u nas na długie lata i będziemy o tym pamiętać. Polecam kupić książkę https://wydawnictwopoligraf.pl/1264/mal ... ogaci.html jest bardzo ciekawa. Książka o losach, które się przeplatają, o miłości, przyjaźni jak i zdradzie.
By Karolcia28
#53939 Mi się nigdy nie podobała taka forma prezentu jak pieniądze. Prezent to prezent. Zawsze jakaś niespodzianka. Może i jest ryzyko że się nie trafi w gust ale jak się kogoś dobrze zna to warto pomyśleć i kupić coś, co ucieszy. Ja np ostatnio kupiłam tacie na imieniny Smartwatcha Garett takiego, którego obsługa nie sprawia problemu. Okazało się że to był strzał w 10