Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Pontono
#23340 Ooo, super że tworzymy razem taką bazę dobrych stomatologów ! To i ja dorzucę coś od siebie, zamiast wybierać się do dentysty w Trzebiatowie wolałbym jednak chyba podskoczyć do Gdyni i odwiedzić https://www.dentystagdynia.pl/ . Przynajmniej będziesz mieć pewność, że Twoje zęby są w porządku :)

By Igor33
#23477 A ktoś z was oriente sie może czy jakiś dobry i doświadczony dentysta wrocław cennik będzie miał niewygórowany? Niestety ale nie mam za dużo pieniędzy a chciałbym wykonać sobie licówki na zębach. Będe bardzo wdzięczny za pomoc w tym temacie.
By kretek
#23538 Jeśli szukacie dobrej kliniki stomatologicznej w Warszawie, polecam Declinic na Mokotowie. Zapewniają kompleksowe leczenie ze wszystkich dziedzin stomatologii, mają duże doświadczenie i współpracują z lekarzami wszystkich specjalizacji. Wykonują także zabiegi implantacji połączonej z przeszczepem kości. Sami sprawdźcie ich ofertę na stronie https://www.declinic.pl/.
By Tanrynang
#23879 Jeśli chcecie znaleźć na prawdę dobrego dentystę czy stomatologa w swojej okolicy to moim zdaniem najlepiej jest skorzystać z jakiegoś portalu z informacjami o takich placówkach. Chociażby z takiego https://www.tourmedica.pl/ tu na przykład jest bardzo intuicyjny podział na miasta i specjalności więc bardzo łatwo można znaleźć to czego się szuka
By helguzia
#24211 Jeżeli czeka was leczenie kanałowe wrocław to oczywiście że w Lux-dent. Przekonała mnie do nich koleżanka , która dba o zęby u nich od dawna. I muszę przyznać że miała rację. Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do pacjenta i co najważniejsze moja córka także może leczyć u nich swoje zęby.
By nacz
#24542 Macie jakiś sposób na znalezienie dobrego dentysty? Wszyscy do których dotychczas chodziłem okazywali się bardzo źli, psuli mi zęby albo brali za jedną plombę chorendalne pieniądze. Słyszałem, że https://www.dentystagdynia.pl jest dobry, ale niestety trochę jest daleko ode mnie. Proszę poradźcie mi!
By Anna
#24601 To ja polecam dentystów z Pruszkowa z https://www.dental-design.com.pl/ . Ktoś wcześniej pisał o Dentyście Roku 2013 to w tej klinice pracuje Dentysta Roku 2017 z woj. mazowieckiego dr Jaworska :) jak widać po wyróżnieniu jest to bardzo dobry stomatolog
By pizzeZiomeczku
#24991 Wiecie co, bardzo dużo tutaj się pisze o stomatologach z różnych miast, a według mnie znacznie ważniejszy jest podział na dentystów dla ludzi dorosłych i dentystów dziecięcy. Jeśli chodzi o tych drugich, to na stronie http://www.zdrowe-zeby.com/dentysta-dla-dzieci.html można znaleźć bardzo fajny gabinet, mają super podejście do dzieci i przy tym są wybitnymi specjalistami w swoim fachu :)
By sylwia4012
#25089 Ja ze swojej strony mogę polecić bardzo dobrych specjalistów od licówek - http://www.licowki-porcelanowe.pl . Gdyby ktoś chciał sobie zrobić, śmiało można się do nich wybrać. Mają doświadczenie, wiedzę i pozytywne podejście do pacjenta, a to chyba najważniejsze;)