Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów

By holter
#27496 No moje korony porcelanowe były robione w http://www.unidentunion.pl/ i jestem bardzo zadowolony z efektu znam jeszcze kilka dobrych klinik z większych miast, ale że akurat teraz we Wrocławiu mieszkam to skorzystałem z ich usług :D
By wiolasa
#27747 Ciekawa sprawa, w takim razie musza być bardzo trwałe, ale jakby ktoś nie szukał dentysty we Wrocławiu, a na południu polski to z czystym sumieniem mogę Wam polecić gabinet stomatologiczny w Krakowie https://implantis.com.pl/ ! Chodzę tam już od dłuższego czasu i z tego co słyszę od innych osób to bardzo profesjonalni ludzie w swojej dziedzinie ;) Poza tym mają tam wiele nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu wykonują u siebie praktycznie wszystkie zabiegi stomatologiczne ;) Myślę, że warto sobie rzucić okiem na stronkę, bo dowiecie się więcej ;)
By heweea
#31197 Trafić na dobrego dentystę nie jest tak prosto. Ja szukałam długo gabinetu, w którym mogę wstawić implanty. To dość poważny zabieg więc zależało mi na naprawdę dobrym stomatologu. Znajoma poleciła mi gabinet doktor Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/impl ... ologiczna/ z Krakowa, u której można wstawić implant nawet w ciągu jednej wizyty. Okazało się, że to bardzo dobry wybór. Na zabieg umówiłam się bardzo szybko. Wstawienie implantu odbyłao się faktycznie podczas jednej wizyty i w dodatku było całkowicie bezbolesne.
By OliKlamka
#32545 Nie jest łatwo znaleźć dobrego Dentystę. Ja mogę polecić gabinet Fabjańscy, który znajduje się w Łodzi. Korzystamy z ich usług całą rodziną od lat.
By sasza
#32564 W Warszawie możecie też wybrać się do OrthoVision: http://www.orthovision.pl/. To specjalistyczna klinika dentystyczna, w której oprócz stomatologów ogólnych przyjmują też specjaliści z różnych dziedzin. Jestem pewna, że znajdziecie u nich odpowiednią pomoc w zakresie stomatologii.
By Bella89
#32657 Cześć, mieszkam w Katowicach mam 6-letnie dziecko, które strasznie boi się lekarzy, poszukuje dobrego stomatologa, który nie wystraszy dziecka i podejdzie do niego z cierpliwością, może nawet i przekona go do tego, że lekarze wcale nie są tacy źli. Rozmawiałam z przyjaciółka mówi, że Dental Team https://dental-team.pl/ jest świetny, zaufała im w 100%, mają znakomite podejście do dzieci i profesjonalny sprzęt. A wy co o nich sądzicie ?
By mondrala
#33085 Jeżeli chodzi o dobrego dentystę to polecam stomatolog warszawa ten stomatolog w Warszawie na pewno będzie bardzo dobrym wyborem ze względu na wysokie oceny i dobre opinie. Po za tym w u tego stomatologa w Warszawie leczy się wielu ludzi którzy go chwalą za bezbolesne zabiegi. Warto skorzystać z jego usług.
By wiolasa
#34483 Jeśli chodzi o dentystę, to ja od ponad roku uczęszczam do dobrego stomatologa z Opola. Znalazłam go pamiętam na stronie http://stomatologdentystaopole.pl/ i za jej pośrednictwem też umówiłam się na wizytę. Od tego momentu każdemu polecam zrobić to samo, bo jest to najlepszy stomatolog, z którym miałam styczność. Wyciągnął mnie z naprawdę sporych problemów z uzębieniem i w tym momencie na szczęście jest już wszystko w porządku ;)