Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By mondrala
#36023 Jest wielu dobrych dentystów na rynku, gorzej jest z prawdziwymi ortodontami, ja wam mogę polecić tego do którego chodzi moja koleżanka z biura http://www.orto.info.pl/ Zakładała tutaj aparat i jest bardzo zadowolona. Implantologia za to będzie czekała mnie, trochę sie boje ale nie chce w wieku 40stki wstawiać pełnej protezy.

By Amanda
#36886 Mam słabe zęby dlatego dobry dentysta to podstawa. Już sprawdziłam, ze w mojej okolicy najlepszy gabinet stomatologiczny jest i zamierzam się tam wybrać razem z mamą bo też wykonuja protezy zębowe http://www.westdent.pl/stomatologia/protetyka/protezy a ona już wspominała że musi iść zrobić nowe. Potrafią tam sobie dobrze poradzić z zestresowanymi pacjentami i wszystko jest wykonane bardzo profesjonalnie.
By ferox
#36977 Według mnie najlepiej jest korzystać z usług dentystów, którzy nie tylko są profesjonalistami, ale też dbają o dobrą atmosferę w gabinecie. Przykładem miejsca, gdzie można spotkać takie podejście jest http://www.stomatologiacichon24.pl/ w Krakowie ;)
By Kaczorek8
#37002 Cześć. Poszukuję specjalistów na terenie trójmiasta którzy zajmują się implantami. Mój Ojciec chce wstawić sobie implant zębowy i chcemy żeby usługa była wykonana należycie i z odpowiednim profesjonalizmem. Póki co trafiłem m.in na http://www.annadentalclinic.com/oferta/implanty-dentystyczne/
Czy ktoś z was korzystał z ich usług ? Z tego co czytałem to dobra klinika. Polecacie ?
By martam
#37117 Jeśli szukasz dentysty to najlepiej znaleźć klinikę, która ma szeroki zakres usług. Widziałam ofertę kliniki w Łodzi Neo Dentica https://www.neodentica.pl/zakres-uslug/ , którzy kompleksowo zadbają o Twoje zęby. Mają w ofercie leczenie kanałowe, protetykę, badanie tomografem czy implantologię. Zapoznaj się z ich ofertą, może skorzystasz.
By marushhka
#37589 Oczywiście że tak. Nie ma co z róznymi problemami jeździc po różnych miejscach. Jak juz raz kogoś znajdzieice od leczenia zębów to powinniście tam już wszystko wykonywać, o ile macie zaufanie do tego stomatologa :) Na stronce http://indentico.pl znajdziecie klinikę o kompleksowej ofercie dentystycznej :)
By Bella89
#37620 Moim zdaniem warto również wybrać się do kliniki https://adpclinic.pl . Moja bratowa chętnie tam chodzi naprawiać swoje ząbki i na konsultacje. Ponoć , dzięki najnowocześniejszej aparaturze potrafią bardzo szybko i dokładnie znaleźć źródło choroby. A tym samym szybko wprowadzić odpowiednie leczenie jej.
By YetiKeti
#38320 Jeśli chodzi o dentystę to ja akutalnie szukam takiego, który wstawi mi porządnie implanty stomatologiczne :) Koleżanka mi ostatnio pokazywała artykuły na http://implanty-stomatologia.pl/ i teraz już wiem jak wygląda taki zabieg i jaki będzie efekt!