Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów

By Mimichaska
#39161 Warto stawiać na sprawdzonych specjalistów, do których bedziecie systematycznie chodzić z każdym problemem z zębami. Jeżeli nie macie jeszcze takich lekarzy to powinniście zajrzeć na stronę http://indentico.pl U nich możecie zdecydować się na kompleksowe leczenie zębów, nawet na protetykę i implantologię.
By Szrutka
#39602 Firma http://www.sklep.rokodent.com może wam zaproponowac bardzo duży wybór urządzeń, akcesoriów i mebli do labolatoriów dentystycznych. Jeżeli działacie w tej branży to powinniście również zainteresować się propozycjami tego sklepu internetowego.
By fiolkowa krolewna
#39640 Wracając do tematu kliniki, o której wcześniej wspominałam to robiłam tam ostatnio zbieg jakim jest fluoryzacja zębów i szczerze mogę powiedzieć, że czuje spory efekt. Kondycja zębów mi się poprawiła i nie odczuwam już problemów jakie miałam wcześniej. Zajrzyjcie sobie na stronę https://prosmile.warszawa.pl/oferta/fluoryzacja-zebow/ , znajdziecie tam cały opis zabiegu oraz kontakt do kliniki Pro Smile. Według mnie jednej z lepszej w okolicy o ile nie w kraju ;)