Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By eLwira
#18120 Jeżeli szukacie profesjonalnego gabinetu stomatologicznego to powinniście wybrać http://sujka.com.pl/
Są wyróżnieni tytułem dentysty roku 2013 roku
By hana147
#18830 Ja już mam sprawdzoną Panią stomatolog, która przyjmuje w gabinecie Laserdent w Opolu, a nazywa się Małgorzata Leśniak: http://superdentystka.pl/kompetentny-dentysta/ . Jest to naprawdę kompetentny dentysta z dużą wiedzą, ale też odpowiednim podejściem do pacjenta. Zajmuje się m.in. usuwaniem kamienia nazębnego, leczeniem próchnicy zębów, chirurgią, endodoncją, a także możliwe jest u niej wykonanie prześwietlenia. Poza tym prowadzi blog stomatologiczny, na którym można znaleźć praktyczne i przydatne porady oraz ciekawe artykuły, np. ja dbać biały uśmiech.
By linka
#19515 Ja również szukam dobrego dentysty, a konkretnie takiego, który zajmuje się wstawianiem implantów. Zamierzam zrobić sobie prezent i wreszcie rozwiązać mój problem. Znalazłam w internecie bardzo dobre opinie o tej klinice: http://implanty-bieleccy.pl/2016/02/24/ ... ogicznych/. Będę wdzięczna za rady, szukam w całej Polsce, bo wychodzę z założenia, że zdrowie jest najważniejsze. Pozdrawiam
By Aini
#20367 Przy szukaniu odpowiedniego gabinetu dentystycznego, najlepiej jest się kierować opiniami oraz marką, znaczy fachowością, w końcu leczenie zębów to poważna sprawa. To samo zresztą jest w przypadku stomatologii estetycznej wykonywanej przez profesjonalnych stomatologów, bo tylko to może nam dać gwarancje usług oraz rzecz jasna pewność, że nasze zęby będą pod dobrą opieka.
By GeneracjaX
#22341 Jak wpiszecie w google dobry stomatolog kraków to wejdźcie na tę stronę - bardzo dobre miejsce. Jeżeli szukacie stomatologa i jesteście z Krakowa i okolic to polecam wypróbować. Wiem, że wizyta u dentysty to nic dobrego, ale jak trzeba iść, to trzeba – a najlepiej do kogoś dobrego
By helguzia
#22826 Ja jestem zadowolona z gabinetu stomatologicznego Lux dent , który znalazłam całkiem nie dawno . Znajduje się on we Wrocławiu w dwóch miejscach , więc jest dużo łatwiej trafić . Na stronie www znajdziesz więcej informacji , usługi oraz cennik. Więc skoro poszukujesz w całej Polsce to ta klinika jest godna polecenia.