Dyskusje o prezentach na imieniny
By linak
#59432 dentysta Kraków - polećcie jakąś specjalistyczną przychodnię czy gabinet? Szukam czegoś sprawdzonego w Krakowie lub niedalekich okolicach. Ktoś coś?
By pisres
#59521 Poszukuję dobrego dentysty w Warszawie, mam ostatnio spore problemy z zębami i nie wiem komu najlepiej zlecić ich leczenie. Na https://ochotanausmiech.pl/ widziałem dość ciekawą ofertę, myślicie, że warto będzie z niej skorzystać? Z góry dzięki za pomoc i porady w tym temacie
By DeadMan
#60163 Ja wybierając specjalistów z zakresu medycyny staram się stawiać przede wszystkim na osoby cieszące się dobrą opinią wśród pacjentów. Dobrze też, gdy dany stomatolog zaopatruje swój gabinet w sprawdzonych miejscach takich jak https://www.terradent.pl/. Wykorzystywane przez stomatologa narzędzia i produkty mogą mieć przecież spory wpływ na jakość usług. ;)
By KasiaMel
#60201 W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań dobrego gabinetu stomatologicznego w Warszawie to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://www.dentyscipod1.pl/oferta/diagnostyka/ z którymi naprawdę dobrze mi się współpracuje. Miła obsługa, zawsze dotrzymywanie terminów i skuteczna diagnostyka, stomatologia, jak i poprawki estetyczne. Mam nadzieję, że również się co do nich nie zawiedziecie. Pozdrawiam!
By lamar11
#61847 Wybór dentysty musi być poprzedzony opiniami innych ludzi. Niestety ja tego nie sprawdziałam i trafiłam w nienajlepsze ręce.
By helguzia
#66557 po to zagląda się właśnie na takie fora jak to, by zasięgnąć opinii innych :) a wracając do tematu dobrych klinik stomatologicznych to ja od siebie bez dwóch zdań polecam Strefę Zęba, którą znajdziecie w Tychach https://strefazeba.pl/. Kompleksowa oferta, doświadczeni lekarze różnych specjalizacji. Dodatkowo szybkie terminy i rozsądne ceny.